Antracitová sametová rozkládací pohovka Daniel Hechter Home Aldo

Rafinovaná elegance, která v sobě skrývá praktického parťáka. Tak by se dala vystihnout rozkládací pohovka z kolekce Aldo od značky Daniel Hechter... více informací »
Antracitová sametová rozkládací pohovka Daniel Hechter Home Aldo
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Rafinovaná elegance, která v sobě skrývá praktického parťáka. Tak by se dala vystihnout rozkládací pohovka z kolekce Aldo od značky Daniel Hechter Home. Lze ji totiž rozložit na pohodlné lůžko pro dva. Svým designem se řídí posledními trendy. Její hlavní estetickou vzpruhou jsou bytelné nohy z masivního bukového dřeva s detaily ve zlaté barvě.

Nabízí ale i dostatek pohodlí. Díky své ergonomii se hodí pro lidi s citlivými zády. Výplň má z kvalitní měkké pěny s vysokou hustotou, která je podpořena zvlněnými pružinami.

Poznámka: Sedací polštáře mají snímací povrch.

Vynikající výrobek Antracitová sametová rozkládací pohovka Daniel Hechter Home Aldo lze nakoupit rovněž tady na našich stránkách umístěný v sekci pohovky a gauče! Podívejte se na unikátní produkty ze zmíněné kategorie z pohodlí domova! Přední výrobce Daniel Hechter Home má ve stále nabídkce kvalitní výrobky. A to ještě není vše!