Antracitové houpací křeslo s podnožkou Softline Apollo

Houpací křeslo s podnožkou z kolekce Softline Apollo povznese byt i společenkou místnost a dodá jiskru originality a moderního stylu. Zároveň se... více informací »
Antracitové houpací křeslo s podnožkou Softline Apollo
Značka: Softline
17 622 Kč
Více informací
Houpací křeslo s podnožkou z kolekce Softline Apollo povznese byt i společenkou místnost a dodá jiskru originality a moderního stylu. Zároveň se...

Houpací křeslo s podnožkou z kolekce Softline Apollo povznese byt i společenkou místnost a dodá jiskru originality a moderního stylu. Zároveň se jedná o příjemný a pohodlný kus nábytku. Bytelná konstrukce zajistí stabilitu a čalounění křesla s vysokou hodnotu cyklů Martindale, svědčí o odolnosti potahu vůči oděru a celkovému opotřebení. Tak se nedržte při zemi a vpuste do interiéru jedinečný design od značky Softline.

Kvalitní a velmi žádaný produkt najdete rovnou na našich stránkách ve známé sekci křesla! Nyní můžete koupit ještě jiné produkty z této známé sekce v bezva akci. Tento vyjímečný výrobce Softline může nabídnout velmi kvalitní zboží Podívejte se sami.

Designový produkt Antracitové houpací křeslo s podnožkou Softline Apollo pocházející od značky Softline jde koupit teď za super cenu. Teď v akci 17 622 Kč.