Antracitově šedá podnožka Scandic Slope

Dejte si nohy hezky nahoru a dopřejte si zasloužený odpočinek Podnožka Comfy budiž vám pomocníkem! S křeslem ze stejné kolekce tvoří nerozlučnou... více informací »
Antracitově šedá podnožka Scandic Slope
Značka: Scandic
3 790 Kč
Více informací
Dejte si nohy hezky nahoru a dopřejte si zasloužený odpočinek Podnožka Comfy budiž vám pomocníkem! S křeslem ze stejné kolekce tvoří nerozlučnou...

Dejte si nohy hezky nahoru a dopřejte si zasloužený odpočinek Podnožka Comfy budiž vám pomocníkem! S křeslem ze stejné kolekce tvoří nerozlučnou dvojku, která by vám doma neměla chybět.

O ZNAČCE
Značka Softnord pochází ze srdce Pobaltí – Litvy, kde už od roku 1992 vyrábí pohovky a křesla inspirovaná severským stylem bydlení. Značka klade důraz nejen na krásu, ale především kvalitu i životní prostředí. Je hrdým držitelem několika certifikátů včetně FSC, který je zárukou, že dřevo pochází z ekologických podmínek.

Už díky množství lesů je Litva na trhu s nábytkem velkým hráčem. Přináší totiž opravdovou kvalitu za rozumnou cenu a navrch si bere to nejlepší ze severského designu, ke kterému má (nejen) geograficky velmi blízko.

Tento zlevněný produkt Antracitově šedá podnožka Scandic Slope máte možnost najít taky na našich stránkách v populární sekci podnožky. Nyní můžete získat ještě podobné produkty z této populární sekce v bezva akci!

Oblíbený a akční produkt Antracitově šedá podnožka Scandic Slope od značky s tradicí a dobrou pověstí Scandic jednoduše můžete sehnat zde teď ve výhodné akci. Nyní lze objednat jen za 3 790 Kč.