Antracitově šedá pohovka Scandic Henry, 214 cm

Minimalistický severský design, ale i královské pohodlí a nedocenitelná kvalita – tím vším se může pochlubit pohovka Softnord. Je to poctivý... více informací »
Antracitově šedá pohovka Scandic Henry
Značka: Scandic
15 490 Kč
Více informací
Minimalistický severský design, ale i královské pohodlí a nedocenitelná kvalita – tím vším se může pochlubit pohovka Softnord. Je to poctivý...

Minimalistický severský design, ale i královské pohodlí a nedocenitelná kvalita – tím vším se může pochlubit pohovka Softnord. Je to poctivý kousek nábytku, který pochází se srdce Litvy, lesnaté země ošlehané studeným větrem i slávou nábytkářského průmyslu. Pohovka se chlubí vysokou hodnotou Martindale, díky které je potah velmi odolný.

Co je to Martindale test?

Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.

A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností.

O ZNAČCE
Značka Softnord pochází ze srdce Pobaltí – Litvy, kde už od roku 1992 vyrábí pohovky a křesla inspirovaná severským stylem bydlení. Značka klade důraz nejen na krásu, ale především kvalitu i životní prostředí. Je hrdým držitelem několika certifikátů včetně FSC, který je zárukou, že dřevo pochází z ekologických podmínek.

Už díky množství lesů je Litva na trhu s nábytkem velkým hráčem. Přináší totiž opravdovou kvalitu za rozumnou cenu a navrch si bere to nejlepší ze severského designu, ke kterému má (nejen) geograficky velmi blízko.

Tento neodolatelný produkt Antracitově šedá pohovka Scandic Henry, 214 cm máte možnost dostat rovnou tu na stránkách v populární rubrice pohovky a gauče! Připravili jsme ještě další kousky z této sekce za parádní cenu! V očích zákazníků populární výrobce Scandic pro své zákazníky poskytuje kvalitní výrobky. A tady je důkaz! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce také další zboží od dodavatele Scandic. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný produkt Antracitově šedá pohovka Scandic Henry, 214 cm od známé společnosti Scandic lze nakoupit momentálně za nejnižší cenu. Aktuálně výhodně za 15 490 Kč.