Antracitově šedé povlečení na dvoulůžko ze stonewashed bavlny Bonami Selection, 160 x 200 cm

Pro co nejkvalitnější odpočinek je třeba klást důraz nejen na výběr matrace, ale i toho pravého povlečení. Toho si je dobře vědoma i značka... více informací »
Antracitově šedé povlečení na dvoulůžko ze stonewashed bavlny Le Bonom
1 490 Kč
Více informací
Pro co nejkvalitnější odpočinek je třeba klást důraz nejen na výběr matrace, ale i toho pravého povlečení. Toho si je dobře vědoma i značka...

Pro co nejkvalitnější odpočinek je třeba klást důraz nejen na výběr matrace, ale i toho pravého povlečení. Toho si je dobře vědoma i značka Bonami Selection, která dbá jak na zpracování, tak i na výběr kvalitních materiálů.

Proto je toto povlečení vyrobené ze 100% stonewashed bavlny, díky které je na rozdíl od klasické bavlny povlečení výjimečně jemné ihned po rozbalení a ne až po několika vyprání. A jelikož k vám domů dorazí již předeprané, vyhnete se riziku sražení. Pomyslnou třešničkou na dortu je pak jeho ležérní vzhled, který vnese do ložnice uvolněnou a nadčasovou eleganci.

Povlečení značky Bonami Selection vychází z českých velikostí. Nesmí chybět ani prodloužená délka 220 cm, aby si to své našel opravdu každý.

Náš tip: Barvy povlečení Bonami Selection jsou navrženy tak, aby se mezi sebou daly snadno kombinovat. Nechte se na tento trend nalákat i vy, vnesete tím do své ložnice hravost a vyhnete se jednotvárnosti.

Velmi oblíbený produkt Antracitově šedé povlečení na dvoulůžko ze stonewashed bavlny Bonami Selection, 160 x 200 cm lze zakoupit bezprostředně tu ve známé kategorii povlečení! Najděte si ještě jiné produkty z této oblíbené rubriky za super peníze! Populární dodavatel Bonami Selection dlouhodobě nabízí kvalitní produkty

Žádaný kus Antracitově šedé povlečení na dvoulůžko ze stonewashed bavlny Bonami Selection, 160 x 200 cm od výrobce se zárukou kvality Bonami Selection lze získat zde teď za outletovou cenu! Právě teď jen za 1 490 Kč.