Antracitově šedý botník Kare Design Caruso

Zorganizujte svůj domov s Kare Design! Úložné prostory z jejich dílny jsou nejen šikovné, pyšní se také stylovým designem. O ZNAČCE Za vznikem... více informací »
Antracitově šedý botník Kare Design Caruso
Značka: Kare Design
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Zorganizujte svůj domov s Kare Design! Úložné prostory z jejich dílny jsou nejen šikovné, pyšní se také stylovým designem.

O ZNAČCE

Za vznikem německé značky Kare Design stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s nekonformní tváří, které by rozbily všednost běžných domácností. A právě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.

Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design jsou nejen plná fantazie a originality, ale především nehynoucí a každodenní inspirace, která přetváří interiér v místo se skutečným srdcem a duší.


Unikátní produkt Antracitově šedý botník Kare Design Caruso je k dispozici zrovna tady na webu zařazený v rubrice botníky. Nyní si můžete vybrat ještě podobné produkty z této populární sekce ve výhodné akci! Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce totiž najdete více produktů od výrobce Kare Design. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Významný výrobce Kare Design nabízí vynikající produkty.