Antracitový noční stolek s detaily v dekoru dubového dřeva Garetto Ema

Na moderní vlně pluje nábytek z kolekce Garetto. Jde o velmi rozmanité kousky, které využijete v různých místnostech - od předsíně po obývací... více informací »
Antracitový noční stolek s detaily v dekoru dubového dřeva Garetto Ema
Značka: Homitis
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Na moderní vlně pluje nábytek z kolekce Garetto. Jde o velmi rozmanité kousky, které využijete v různých místnostech – od předsíně po obývací pokoj. Styl je velmi moderní, ocení ho tak především mladé páry. A díky příznivé ceně jde o ideální kousek do prvního bydlení. Materiál je velmi nenáročný na údržbu – stačí pravidelně oprašovat a čas od času přetřít lehce navlhčeným hadříkem.

Tento noční stolek je z velmi lehké dřevovláknité desky o tloušťce 18 mm s povrchovou melaminovou úpravou. Tato deska je zdobena dekorem připomínajícím výraznou kresbu dubového dřeva.

Tento exkluzivní produkt Antracitový noční stolek s je k sehnání aktuálně tu na webu umístěný v sekci noční stolky! Nyní koupíte unikátní výrobky z naší sekce za parádní cenu. To ale není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce také další skvělé kousky značky Homitis. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Přední výrobce Homitis má v nabídce prvotřídní produkty