Antracitový porcelánový hrnek Kähler Design Hammershoi, 330 ml

Kuchyňské doplňky od dánské značky Kähler Design si vás získají na první dobrou. Ať už se jedná o kousky skleněné, dřevěné či... více informací »
Antracitový porcelánový hrnek Kähler Design Hammershoi
749 Kč
Více informací
Kuchyňské doplňky od dánské značky Kähler Design si vás získají na první dobrou. Ať už se jedná o kousky skleněné, dřevěné či...

Kuchyňské doplňky od dánské značky Kähler Design si vás získají na první dobrou. Ať už se jedná o kousky skleněné, dřevěné či porcelánové, vždy se můžete spolehnout na decentní minimalistický design, jehož barevné tóny se nesou v souladu se zemitou paletou.

Díky tomu najdou své uplatnění v interiéru hrajícím všemi barvami duhy, zároveň však budou slušet třeba dřevěnému srubu v horách.

O značce:
Je to už více než 175 let, kdy v jednom dánském městě zvaném Næstved vznikla v malé hrnčířské dílně první vázička. To byl počátek designové značky Kähler Design, která od té chvíle drží krok s dobou a tvoří doplňky a dekorace, které se hodí do nejedné domácnosti.

Již v roce 1889 tato značka svou keramikou zapůsobila na světové výstavě v Paříži. V jejich kolekcích si můžete všimnout spojení historie a moderního puncu. Důležitou součástí historie této značky jsou také malíři, kteří produktům dávají osobitou tvář.

Hodně povedený produkt Antracitový porcelánový hrnek Kähler Design Hammershoi, 330 ml máte možnost pořídit bez problémů na webu ve známé kategorii čaj a káva! Získejte akční výrobky z této oblíbené sekce za zcela nejnižší cenu! Známý dodavatel Kähler Design poskytuje prvotřídní zboží.

Hodně prodávaný produkt Antracitový porcelánový hrnek Kähler Design Hammershoi, 330 ml od odblíbeného výrobce Kähler Design máte možnost najít u nás právě napořád výhodně! Na našich stránkách za 749 Kč.