BRW Regál Namur REG3D2S - modřín sibiu světlý/sentences šedá

Kolekce Namur zdůrazňuje design, který dokonale zapadá k nejnovějším trendům při zařizování dětských a studentských pokojů.
Vlastnosti policové skříně, regálu Namur (REG3D2S)

skříň je uprostřed rozdělena dělící stěnou
na levé straně je celkem 5 polic a v pravé části jsou 4 police a 2 zásuvky
zásuvky jsou na válečkových kolejničkách
barevné provedení je modřín sibiu světlý
jednoduchá montáž

Barva dřeva modřín sibiu světlý s potiskem na dvířkách v šedé barvě vytváří u tohoto regálu Namur zajímavý kontrast. Na pozadí krásně vyniknou praktické, kovové úchyty v barvě starého zlata. 


Vynikající kousek BRW Regál Namur REG3D2S – modřín sibiu světlý/sentences šedá naleznete bezstarostně tu na našich stránkách v kategorii namur! Nyní si můžete koupit ještě další produkty z této populární sekce za nejnižší cenu! U nás nabízíme více, máme v nabídce ovšem další produkty od značky BRW. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel BRW pro své zákazníky prodává prvotřídní výrobky.

BRW Regál Malcolm REG3D2S

Provedení: Prostorná policová skříň – regál Malcolm REG3D2S. Regál je uprostřed rozdělen dělící stěnou.
Na levé straně je celkem 5 polic a v pravé části jsou 4 police a 2 zásuvky. Zásuvky jsou na válečkových kolejničkách. Jednoduchá montáž.
Kolekce Malcolm zdůrazňuje design, který dokonale zapadá k nejnovějším trendům při zařizování dětských a studentských pokojů.
Vyznačuje se velmi originálním a moderním provedením dvířek a korpusů s výraznými grafickými akcenty.
Tento systém se dokonale hodí jak pro velké, tak i pro úzké a malé interiéry. Barva dřeva dub canyon monument vytváří zajímavý kontrast s moderní barvou této sezóny – šedý wolfram. Na zajímavém pozadí krásně vyniknou praktické, kovové úchyty v barvě starého zlata.
To není všechno, protože tento systém má ještě jednu zajímavost – moderní potisk písmen na dvířkách, která si získá sympatie nejmenších a vyzvedne průbojnost teenagera.
Zboží je dodáváno v demontu.

Tento nejprodávanější produkt BRW Regál Malcolm REG3D2S je k sehnání bez obtíží tady u nás v kategorii dětské programy. Podívejte se na ještě podobné produkty z této kategorie za mimořádně nízkou cenu! To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc. Prozkoumejte u nás další kvalitní zboží od značky BRW. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.