Casarredo Obývací stěna RIO dub kraft zlatý/černá

Moderní obývací stěna RIO si zakládá na nejnovějších trendech v bydlení.
Tato stěna je vyrobena z kvalitního lamina, korpus stěny je v barvě dub kraft zlatý, dvířka jsou v černé barvě.
Stěna se skládá z televizního stolku, prosklené vitríny a policového systému.
Prostor pro televizi má rozměr Š/V – 120 x 98 cm.
Tato stěna se prodává jako sestava, jednotlivé díly nelze zakoupit zvlášť.
Dodáváme v demontovaném stavu.


Diskontní výrobek Casarredo Obývací stěna RIO je dostupný bez obtíží tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci obývací stěny. Nyní můžete získat skvělé výrobky z této známé rubriky za internetové ceny! To ale není vše, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás také další kvalitní produkty značky Casarredo. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

BRW Regál Malcolm REG3D2S

Provedení: Prostorná policová skříň – regál Malcolm REG3D2S. Regál je uprostřed rozdělen dělící stěnou.
Na levé straně je celkem 5 polic a v pravé části jsou 4 police a 2 zásuvky. Zásuvky jsou na válečkových kolejničkách. Jednoduchá montáž.
Kolekce Malcolm zdůrazňuje design, který dokonale zapadá k nejnovějším trendům při zařizování dětských a studentských pokojů.
Vyznačuje se velmi originálním a moderním provedením dvířek a korpusů s výraznými grafickými akcenty.
Tento systém se dokonale hodí jak pro velké, tak i pro úzké a malé interiéry. Barva dřeva dub canyon monument vytváří zajímavý kontrast s moderní barvou této sezóny – šedý wolfram. Na zajímavém pozadí krásně vyniknou praktické, kovové úchyty v barvě starého zlata.
To není všechno, protože tento systém má ještě jednu zajímavost – moderní potisk písmen na dvířkách, která si získá sympatie nejmenších a vyzvedne průbojnost teenagera.
Zboží je dodáváno v demontu.

Tento nejprodávanější produkt BRW Regál Malcolm REG3D2S je k sehnání bez obtíží tady u nás v kategorii dětské programy. Podívejte se na ještě podobné produkty z této kategorie za mimořádně nízkou cenu! To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc. Prozkoumejte u nás další kvalitní zboží od značky BRW. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.