Falco Postel Hubert 80x160 - bílá/auto

Dětská postel Hubert je určena pro ty, kteří pro své dítě hledají funkčnost, moderní design a kvalitu. Postel je vyrobena z borovicového dřeva v kombinaci s MDF deskou (bílé panely na bocích postele), na které se lepí obrázek s dětským motivem pro kluky i holky. Samolepky dodávané k posteli jsou mají živé barvy s množstvím detailů. Vybírat můžete z velkého množství oblíbených hrdinů a postaviček z pohádek. Její stabilní konstrukce, zaoblené hrany a zábrana, která je v ceně postele, zajišťují bezpečnost a pohodlí dítěte. Zábranu si můžete podle potřeby umístit na pravou, nebo levou stranu postele. Součástí postele je také praktický úložný prostor na kolečkách, rošt a pěnová matrace se snímatelným potahem. Plocha pro spaní je 80×160 cm. Postel je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Vynikající kousek Falco Postel Hubert 80×160 – bílá/auto můžete nakoupit rovnou tady na našem webu ve známé sekci dětské postele. Podívejte se na ještě podobné produkty ve zmíněné sekci za nejnižší cenu.

Falco Postel Bruno 80x160 - bílá/auto

Dětská postel Bruno je určena pro ty, kteří pro své dítě hledají funkčnost, moderní design a kvalitu. Postel je vyrobena z borovicového dřeva v kombinaci s MDF deskou (bílé panely na bocích postele), na které je obrázek s dětským motivem pro kluky i holky. Její stabilní konstrukce, zaoblené hrany a zábrana, která je v ceně postele, zajišťují bezpečnost a pohodlí dítěte. Zábranu si můžete podle potřeby umístit na pravou, nebo levou stranu postele. Součástí postele je také praktický úložný prostor na kolečkách, rošt a pěnová matrace se snímatelným potahem. Plocha pro spaní je 80×160 cm. Postel je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Nejprodávanější výrobek Falco Postel Bruno 80×160 – lze koupit pohodlně tady na našich stránkách ve známé sekci dětské postele! Nyní koupíte ještě jiné kousky z této sekce za super ceny. To není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce také další prověřené kousky značky Falco. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Modro-červený dětský polštářek s motivem auta Catherine Lansfield

Jedna straná modrá, druhá červená. Vaše dítko si může vybrat, které autíčko zaparkuje u něj v posteli.


Kvalitní a velmi žádaný produkt Modro-červený dětský polštářek s motivem auta Catherine Lansfield, 42 x 30 jde nakoupit právě nyní na webu v sekci dětské polštáře. Nyní koupíte vyjímečné zboží ze zmíněné kategorie za zcela nejnižší cenu. Oblíbený dodavatel Catherine Lansfield dlouhodobě dodává vynikající produkty A to ještě není vše! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce ovšem další prověřené produkty od výrobce Catherine Lansfield. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Falco Postel Hubert 80x160 borovice/auto

Dětská postel Hubert je určena pro ty, kteří pro své dítě hledají funkčnost, moderní design a kvalitu.
Postel je vyrobena z borovicového dřeva v kombinaci s MDF deskou (bílé panely na bocích postele), na které se lepí obrázek s dětským motivem. Samolepky dodávané k posteli mají živé barvy s množstvím detailů.
Její stabilní konstrukce, zaoblené hrany a zábrana, která je v ceně postele, zajišťují bezpečnost a pohodlí dítěte. Zábranu si můžete podle potřeby umístit na pravou, nebo levou stranu postele.
Součástí postele je také praktický úložný prostor na kolečkách, rošt a pěnová matrace se snímatelným potahem. Plocha pro spaní je 80×160 cm.
Postel je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Tento kvalitní a levný produkt jde pořídit právě tady na našich stránkách v populární kategorii dětské postele! Připravili jsme unikátní produkty z této oblíbené rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Halmar Dětská postel FIRE TRUCK (hasičské auto)

Dětská postel s motivem hasičského auta je vyrobena z laminované dřevotřísky s měkkými PVC rohy. Matrace je součástí postele.
Vaše ratolesti si tuto postel jistě oblíbí. Přes den postel poslouží na hraní a večer v ní budou s radostí usínat a snít.
Dodáváno v demontu.


Neodolatelný kousek Halmar Dětská postel FIRE TRUCK (hasičské auto) naleznete právě nyní na webu v populární sekci dětské postele. Nyní pořídíte jiné produkty z naší kategorie za příznivou cenu!

Falco Postel Roland  červená

Autopostel Roland potěší všechny malé milovníky závodních aut. Usínání v této posteli bude plné fantazie a představ a přinese sny plné dobrodružství. Postel je vyrobena z MDF desky a je potištěna dekoracemi ze všech stran. Dekorace jsou ve vysokém rozlišení a díky tomu vyniknou i ty nejmenší detaily. Mají ochrannou vrstvu, takže nedochází k vyblednutí nebo olupování. Pro bezpečný spánek malého závodníka, jsou všechny hrany zaoblené a boky postele jsou zvýšené a tvoří tak zábranu proti spadnutí z postele. Součástí postele je rošt a pěnová matrace,která má plochu pro spaní 80×160 cm, která má snímatelný potah. Ostatní vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Neodolatelný produkt Falco Postel Roland jde získat právě teď na stránkách v populární rubrice dětské postele! Nyní najdete skvělé kousky z této oblíbené kategorie jednoduše online.