Faro Dětské povlečení Anna a Elsa 135x

Dětské povlečení Ledové království Anna a Elsa, které se postará o krásné sny. Povlečení je vyrobeno z kvalitní bavlny, příjemné na dotyk, v sytých barvách se zapínáním na zip.

před prvním použitím jednou vyperte
doporučená prací teplota do 40°

Materiál

100% bavlna

Rozměry

135×100 cm
40×60 cm

Hodně povedený produkt dostanete mimo jiné tu na našich stránkách ve známé rubrice dětská povlečení a jiné textilní doplňky. Mrkněte na jiné výrobky ze zmíněné kategorie z pohodlí domova! Máme toho více, máme v nabídce ovšem více kvalitních produktů od dodavatele Faro. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků popupární značka Faro pro vás připravuje skvělé produkty. Přesvědčte se!

Faro Dětské povlečení Anna a Elsa 140x POFA0405

Dětské povlečení Anna a Elsa s pohádkovým motivem v růžovém provedení, které se postará o krásné sny každé malé slečny. Povlečení je vyrobeno z kvalitní bavlny, příjemné na dotyk, v sytých barvách se zapínáním na zip.

před prvním použitím jednou vyperte
doporučená prací teplota do 40°

Materiál

100% bavlna

Rozměry

140×200 cm
70×90 cm

Tento vynikající produkt máte možnost sehnat nyní tu na webu umístěný v kategorii dětská povlečení a jiné textilní doplňky! Nyní si můžete vybrat ještě další produkty z této populární sekce za mimořádně nízkou cenu.