Faro Dětské povlečení Anna a Elsa 135x

Dětské povlečení Ledové království Anna a Elsa, které se postará o krásné sny. Povlečení je vyrobeno z kvalitní bavlny, příjemné na dotyk, v sytých barvách se zapínáním na zip.

před prvním použitím jednou vyperte
doporučená prací teplota do 40°

Materiál

100% bavlna

Rozměry

135×100 cm
40×60 cm

Hodně povedený produkt dostanete mimo jiné tu na našich stránkách ve známé rubrice dětská povlečení a jiné textilní doplňky. Mrkněte na jiné výrobky ze zmíněné kategorie z pohodlí domova! Máme toho více, máme v nabídce ovšem více kvalitních produktů od dodavatele Faro. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků popupární značka Faro pro vás připravuje skvělé produkty. Přesvědčte se!

Faro Dětské povlečení Ledové království 140x

Velmi oblíbené dětské povlečení s pohádkovým motivem, dopřeje vašim dětem bezstarostný spánek. Povlečení je vyrobeno z kvalitní bavlny, příjemné na dotyk, v sytých barvách se zapínáním na zip.

před prvním použitím jednou vyperte
doporučená prací teplota do 40°

Materiál

100% bavlna

Rozměry

140×200 cm
70×90 cm

Tento exkluzivní kousek Faro Dětské povlečení Ledové království lze získat taky tady u nás ve známé kategorii dětská povlečení a jiné textilní doplňky! Mrkněte na ostatní produkty z této známé rubriky ve výhodné akci! Naše nabídka je široká, podívejte se taky na další produkty od výrobce Faro. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Faro Dětské povlečení Frozen 140x

Poutavé dětské povlečení Ledové království, které se postará o krásné sny.
Povlečení je vyrobeno z kvalitní bavlny, příjemné na dotyk, v sytých barvách se zapínáním na zip.
– před prvním použitím jednou vyperte
– doporučená prací teplota do 40°
 
Materiál
-100% bavlna
Rozměry
140×200 cm
70×90 cm

Často hledaný produkt Faro Dětské povlečení Frozen můžete nakoupit snadno tu na našich stránkách v rubrice dětská povlečení a jiné textilní doplňky! Nyní můžete získat zcela nové produkty z této oblíbené sekce snadno online. Věhlasný výrobce Faro pro své zákazníky prodává top sortiment.

Detexpol Dětské povlečení Ledové Království 135x PODE0491

Poutavé dětské povlečení s pohádkovým motivem, které se postará o krásné sny. Povlečení je vyrobeno z kvalitní bavlny, příjemné na dotyk, v sytých barvách se zapínáním na zip

před prvním použitím jednou vyperte
doporučená prací teplota do 40°

Materiál

100% bavlna

Rozměry

135×100 cm
40×60 cm

Tento žádaný produkt Detexpol Dětské povlečení Ledové Království 135x PODE0491 lze zakoupit bez obtíží na našem webu v sekci dětská povlečení a jiné textilní doplňky. Podívejte se na ještě ostatní výrobky ze zmíněné sekce za báječnou cenu. Tento výrobce Detexpol vám poskytuje vynikající výrobky