Detexpol Dětské svítící povlečení Sovičky 140x PODE0438

Nádherné svítící dětské povlečení s motivem soviček v jemných odstínech, vytvoří útulné místo pro spokojený spánek. Po nasvícení ve tmě svítí – vydrží cca 8 praní.  Povlečení je vyrobeno z kvalitní bavlny, příjemné na dotyk, v sytých barvách se zapínáním na zip.

před prvním použitím jednou vyperte
doporučená prací teplota do 40°

Materiál

100% bavlna

Rozměry

140×200 cm
70×80 cm


Tento kvalitní a žádaný produkt Detexpol Dětské svítící povlečení Sovičky můžete nakoupit v pohodě na stránkách zařazený v rubrice dětská povlečení a jiné textilní doplňky. Najděte si další produkty z této sekce za zcela nejnižší cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás další prověřené zboží značky Detexpol. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka Detexpol pro své zákazníky prodává velmi kvalitní produkty

Detexpol Dětské svítící povlečení Noční Sova 140x PODE0516

Nádherné svítící dětské povlečení s motivem soviček v jemných odstínech, vytvoří útulné místo pro spokojený spánek. Po nasvícení ve tmě svítí – vydrží cca 8 praní. Povlečení je vyrobeno z kvalitní bavlny, příjemné na dotyk, v sytých barvách se zapínáním na zip.

před prvním použitím jednou vyperte
doporučená prací teplota do 40°

Materiál

100% bavlna

Rozměry

140×200 cm
70×80 cm

Akční výrobek máte možnost sehnat právě zde tady a teď na našem webu zařazený v rubrice dětská povlečení a jiné textilní doplňky! Nyní si můžete vybrat unikátní produkty z této známé kategorie jednoduše online. Přední výrobce Detexpol pro své zákazníky prodává vysoce kvalitní výrobky. Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se taky na více skvělých produktů od dodavatele Detexpol. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.