Žlutá stolní lampa Leitmotiv Z

Skandinávský styl okořeněný špetkou chladného industriálu. Žlutá stolní lampa značky Leitmotivsi získá vaše srdce a na pracovním stole bude vypadat famózně. Tak si posviťte na práci i na zábavu a vneste do interiéru moderního ducha.

Hodně žádaný produkt je k sehnání pohodlně u nás umístěný v sekci stolní lampy. Připravili jsme pro vás ještě ostatní produkty ze zmíněné rubriky za příznivou cenu.

Bílo-šedá stolní lampa v mramorovém dekoru Gingko Octagon

Na úhlu pohledu záleží. Nevšední lampa Ginko dává zazářit čisté geometrii a její neotřelý design rozzáří pracovní stůl i kreativní koutek.

Mramorový dekor dodává noblesní dojem a přináší dotek scandi stylu. Lampa je snadno přenosná a díky podstavci ve tvaru oktagonu skvěle vybalancovaná v každé ze 3 volitelných pozic. Nabízí 4 různé intenzity světla, kterou nastavíte pomocí jediného tlačítka. K ovládání stačí jemný dotek.

Baterie v lampě vám po plném nabití vydrží od 7 do 48 hodin, v závislosti na využívání. Napájení do plného nabití trvá 3-4 hodiny. USB nabíjecí kabel je samozřejmě součástí balení.


Unikátní a oblíbený kousek Bílo-šedá stolní lampa v mramorovém dekoru Gingko Octagon můžete nakoupit právě teď tu na stránkách zařazený v rubrice stolní lampy! Připravili jsme pro vás ještě jiné produkty z naší sekce za nejlepší ceny. Známá značka Gingko pro své zákazníky poskytuje špičkové produkty. To není vše, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás taky další prověřené produkty od dodavatele Gingko. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Šedá stolní lampa Trio Concrete

Neúnavná společnice pro tmavé zimní večery. Stolní lampa má na povel váš pracovní stůl a bude vždy tam, kde ji zrovna potřebujete .

Nepodceňujte její význam a vyberte si tu nejkrásnější od značky Trio.

O značce Trio
Podpis značky trio najdete v jejím elegantním a hravém designu. Světla jsou ozvláštněna netradičními materiály a tvary, které zajistí vašemu interiéru dostatečnou pozornost.

Tento žádaný výrobek Šedá stolní lampa Trio Concrete, výška 38 cm máte možnost pořídit ještě tu na webu v kategorii stolní lampy. Nyní si můžete pořídit kvalitní produkty z naší sekce na pár kliknutí.

Stolní lampa ve tvaru glogusu Mauro Ferretti Globe Bronze

Pro všechny cestovatele a milovníky zeměpisu. Stolní lampa ve tvaru globusu od italské značky Mauro Ferretti parádně vyplní prázdné místo na pracovním stole a můžete očima vybírat, která destinace vás při cestování příště čeká. Navíc vytvoří ambientní osvětlení, které krásně dotvoří atmosféru.

Poznámka: Žárovka je součástí balení.

Tento unikátní produkt Stolní lampa ve tvaru glogusu Mauro Ferretti můžete získat bez obtíží tu zařazený v kategorii glóbusy! Nyní najdete akční kusy ve zmiňované kategorii za výhodné peníze! To však není všechno, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce však také další kvalitní produkty od dodavatele Mauro Ferretti. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Růžová stolní lampa Mauro Ferretti Krista

Nechte svým domovem prostoupit nádech italské elegance.

Stolní lampa Krista od značky Mauro Ferretti je kombinací jednoduchého růžového stínidla s podnožím ve zlaté barvě, které dodá na půvabu i špetce luxusu. Šmrnc s ní dodáte jak pracovnímu, tak i třeba televiznímu stolku.

Výjimečný produkt Růžová stolní lampa Mauro Ferretti lze zakoupit zrovna na webu zařazený v sekci stolní lampy. Připravili jsme pro vás ještě jiné výrobky z této známé kategorie ve slevě. Oblíbený výrobce Mauro Ferretti může nabídnout skvělé výrobky. A to je teprve začátek!

Bílá stolní lampa s černými detaily Leitmotiv Hobby

Vpusťe kouzlo minimalistického industriálního stylu i do vašeho interiéru.

Stolní lampa Hobby nejen, že vytvoří příjemný pracovní prostor. Díky ohybatelné konstrukci ji snadno nastavíte tak, jak budete zrovna potřebovat.

Velmi oblíbený produkt Bílá stolní lampa s černými detaily Leitmotiv pořídíte již dnes na webu v oblíbené sekci stolní lampy. Vyhledejte si skvělé kousky z této oblíbené kategorie za zcela nejnižší cenu.

Černá stolní lampa s detaily ve zlaté barvě Leitmotiv Bank

Okořeňte si vzhled svého pracovního koutku stolní lampou Leitmotiv Bank.

Zaujme nejen svým elegantním provedením, detaily ve zlaté barvě dodají celému vzhledu lehký nádech luxusu.


Hodně oblíbený produkt získáte v pohodě tady na webu v populární kategorii stolní lampy! Nyní můžete získat ještě jiné zboží ve zmíněné rubrice za výhodné peníze! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce také více skvělých produktů značky Leitmotiv. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Tato značka Leitmotiv prodává vynikající výrobky. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Tmavě zelené stolní lampa Leitmotiv Classy

Skandinávský styl okořeněný špetkou chladného industriálu. Zelená stolní lampa značky Leitmotivsi získá vaše srdce a na pracovním stole bude vypadat famózně. Tak si posviťte na práci i na zábavu a vneste do interiéru moderního ducha.

Výjimečný a žádaný kus Tmavě zelené stolní lampa Leitmotiv Classy můžete koupit jednoduše tady na našich stránkách umístěný v rubrice stolní lampy. Máme pro vás jiné produkty z této populární rubriky z pohodlí domova. U nás nabízíme více, u nás najdete další skvělé zboží od výrobce Leitmotiv. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Růžová stolní lampa Mauro Ferretti Krista

Nechte svým domovem prostoupit nádech italské elegance.

Stolní lampa Krista od značky Mauro Ferretti je kombinací jednoduchého růžového stínidla s podnožím ve zlaté barvě, které dodá na půvabu i špetce luxusu. Šmrnc s ní dodáte jak pracovnímu, tak i třeba televiznímu stolku.


Často hledaný produkt Růžová stolní lampa Mauro Ferretti Krista, výška 64 cm jde získat právě tady u nás v oblíbené rubrice stolní lampy. Vyhledejte si parádní produkty z této populární kategorie za parádní cenu! Tento výrobce Mauro Ferretti nabízí vysoce kvalitní produkty. U nás nabízíme více, máme v nabídce však také další prověřené zboží od značky Mauro Ferretti. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Černá stolní lampa Leitmotiv Hobby

Vpusťe kouzlo minimalistického industriálního stylu i do vašeho interiéru.

Stolní lampa Hobby nejen, že vytvoří příjemný pracovní prostor. Díky ohybatelné konstrukci ji snadno nastavíte tak, jak budete zrovna potřebovat.

Tento výjimečný produkt můžete najít přímo tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice stolní lampy. Nyní si můžete koupit skvělé výrobky ve zmiňované rubrice ve výhodné akci! U nás vám nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete více skvělých produktů od značky Leitmotiv. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Bílá stolní lampa s prvky z jasanového dřeva Citylights Cambridge

Jak se donutit být výkonnější u pracovního stolu? O jednom triku bychom věděli. Tím je toto designové svítidlo od značky Citylights, které v sobě pojí oblíbený moderní styl, minimalistické linie a vysokou funkčnost. A ten pohled na něj, to se ho jen tak nenabažíte.

Tento kousek ale můžete využít i na jiných místech, třeba na odkládacím stolku vedle pohovky či na komodě. Kreativitě se meze nekladou, je tak na vás, který kousek svého domova s touto lampou zkrášlíte.

O značce:
Světla inspirovaná ruchem velkoměst. To přináší značka Citylights, která se zrodila v Amsterdamu v roce 1993. Jejími přednostmi jsou minimalistické tvary, kov, beton a dřevo. K tomu všemu velká hrst nápadů a nápadité osvětlení je na světě.

Zcela unikátní kus Bílá stolní lampa s prvky z jasanového lze koupit teď tady na webu zařazený v rubrice stolní lampy! Nyní si můžete vybrat ostatní výrobky z této známé rubriky za parádní cenu. Populární dodavatel Citylights vás obohatí o velmi kvalitní výrobky. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce také další vybrané produkty od dodavatele Citylights. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Modrá stolní lampa s černými detaily Leitmotiv Hobby

Vpusťe kouzlo minimalistického industriálního stylu i do vašeho interiéru.

Stolní lampa Hobby nejen, že vytvoří příjemný pracovní prostor. Díky ohybatelné konstrukci ji snadno nastavíte tak, jak budete zrovna potřebovat.

Tento diskontní produkt dostanete pohodlně na našem webu umístěný v kategorii stolní lampy. Nyní koupíte oblíbené zboží z této kategorie za výhodnou cenu! Populární značka Leitmotiv vám může nabídnout velmi kvalitní zboží. To však není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Podívejte se také na další prověřené produkty od značky Leitmotiv. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tmavě modrá stolní lampa Laitmotiv Mingle

Skandinávský styl okořeněný špetkou chladného industriálu. Modrá stolní lampa značky Leitmotivsi získá vaše srdce a na pracovním stole bude vypadat famózně. Tak si posviťte na práci i na zábavu a vneste do interiéru moderního ducha.

Tento exkluzivní výrobek Tmavě modrá stolní lampa Laitmotiv Mingle máte možnost získat právě tu na našich stránkách v oblíbené kategorii stolní lampy! Mrkněte na akční zboží ve zmíněné rubrice za skvělou cenu.

Jílově hnědá stolní lampa Leitmotiv Enchant

Skandinávský styl okořeněný špetkou chladného industriálu. Stolní lampa značky Leitmotivsi získá vaše srdce a na pracovním stole bude vypadat famózně. Tak si posviťte na práci i na zábavu a vneste do interiéru moderního ducha.

Kvalitní a velmi žádaný kus seženete bez problémů tu na webu umístěný v kategorii stolní lampy. Nyní si můžete pořídit nové produkty z naší rubriky za báječnou cenu. Známý výrobce Leitmotiv pro vás připravuje vynikající sortiment. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce! U nás vám nabídneme víc, podívejte se taky na další kvalitní kousky od dodavatele Leitmotiv. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Zelená stolní lampa Leitmotiv Enchant

Skandinávský styl okořeněný špetkou chladného industriálu. Zelená stolní lampa značky Leitmotivsi získá vaše srdce a na pracovním stole bude vypadat famózně. Tak si posviťte na práci i na zábavu a vneste do interiéru moderního ducha.


Ve slevě tento produkt Zelená stolní lampa Leitmotiv Enchant můžete pořídit rovnou na webu v rubrice stolní lampy. Nyní můžete koupit ještě jiné produkty z této kategorie za výhodnou cenu. Populární výrobce Leitmotiv má na skladě skvělý sortiment. To ale však není vše, náš sortiment je ale široký. Mrkněte také na více skvělých kousků značky Leitmotiv. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Modrá stolní lampa Citylights Barcelona

Jak se donutit být výkonnější u pracovního stolu? O jednom triku bychom věděli. Tím je toto designové svítidlo od značky Citylights, které v sobě pojí oblíbený moderní styl, minimalistické linie a vysokou funkčnost. A ten pohled na něj, to se ho jen tak nenabažíte.

Tento kousek ale můžete využít i na jiných místech, třeba na odkládacím stolku vedle pohovky či na komodě. Kreativitě se meze nekladou, je tak na vás, který kousek svého domova s touto lampou zkrášlíte.

O značce:
Světla inspirovaná ruchem velkoměst. To přináší značka Citylights, která se zrodila v Amsterdamu v roce 1993. Jejími přednostmi jsou minimalistické tvary, kov, beton a dřevo. K tomu všemu velká hrst nápadů a nápadité osvětlení je na světě.


Hodně oblíbený produkt Modrá stolní lampa Citylights Barcelona lze nakoupit bezstarostně tu na stránkách umístěný v kategorii stolní lampy. Prozkoumejte skvělé kusy z této populární kategorie z pohodlí domova! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Citylights vám nabízí špičkové zboží. Udělejte si radost!

Šedá stolní lampa Citylights Cardiff

Jak se donutit být výkonnější u pracovního stolu? O jednom triku bychom věděli. Tím je toto designové svítidlo od značky Citylights, které v sobě pojí oblíbený moderní styl, minimalistické linie a vysokou funkčnost. A ten pohled na něj, to se ho jen tak nenabažíte.

Tento kousek ale můžete využít i na jiných místech, třeba na odkládacím stolku vedle pohovky či na komodě. Kreativitě se meze nekladou, je tak na vás, který kousek svého domova s touto lampou zkrášlíte.

O značce:
Světla inspirovaná ruchem velkoměst. To přináší značka Citylights, která se zrodila v Amsterdamu v roce 1993. Jejími přednostmi jsou minimalistické tvary, kov, beton a dřevo. K tomu všemu velká hrst nápadů a nápadité osvětlení je na světě.


Tento akční produkt máte možnost dostat přímo tu na stránkách v populární sekci stolní lampy. Nyní získáte oblíbené produkty ve zmiňované rubrice ve slevě. Populární dodavatel Citylights vám nabízí velmi kvalitní sortiment. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce. Tím ale však naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký. U nás najdete více kvalitních produktů od značky Citylights. Najdete je níže na této stránce.

Černá stolní lampa Citylights Cardiff

Jak se donutit být výkonnější u pracovního stolu? O jednom triku bychom věděli. Tím je toto designové svítidlo od značky Citylights, které v sobě pojí oblíbený moderní styl, minimalistické linie a vysokou funkčnost. A ten pohled na něj, to se ho jen tak nenabažíte.

Tento kousek ale můžete využít i na jiných místech, třeba na odkládacím stolku vedle pohovky či na komodě. Kreativitě se meze nekladou, je tak na vás, který kousek svého domova s touto lampou zkrášlíte.

O značce:
Světla inspirovaná ruchem velkoměst. To přináší značka Citylights, která se zrodila v Amsterdamu v roce 1993. Jejími přednostmi jsou minimalistické tvary, kov, beton a dřevo. K tomu všemu velká hrst nápadů a nápadité osvětlení je na světě.

Kvalitní a oblíbený produkt najdete prostě na stránkách ve známé kategorii stolní lampy. Nyní získáte ještě podobné produkty z této oblíbené kategorie za extra cenu. Věhlasný výrobce Citylights dlouhodobě vyrábí top výrobky.

Černá stolní LED lampa Markslöjd Flex

Základem pracovního stolu či příručního stolku je vždy lampa. Ať už pro příjemné chvíle strávené u dobré knihy či jen pro navození té správné atmosféry, tento kousek bude tou pravou volbou.

V režii značky Markslöjd je skvěle vyřešena jak praktická, tak designová stránka svítidla.

O značce:
Markslöjd je švédská značka osvětlení, která vnáší jas do domovů ve 13 zemích světa. Její skandinávský původ nelze popřít: Jednoduché tvary, čisté materiály, decentní barevnost, to všechno jsou vlastnosti, které ze světel dělají přirozený a vkusný doplněk.


Diskontní produkt Černá stolní LED lampa Markslöjd Flex máte možnost koupit v pohodě u nás zařazený v kategorii stolní lampy! Mrkněte na ještě jiné produkty z naší sekce za outletovou cenu. Populární výrobce Markslöjd představuje skvělý sortiment Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Bílá stolní lampa s detaily ve stříbrné barvě Markslöjd Coast

Základem pracovního stolu či příručního stolku je vždy lampa. Ať už pro příjemné chvíle strávené u dobré knihy či jen pro navození té správné atmosféry, tento kousek bude tou pravou volbou.

V režii značky Markslöjd je skvěle vyřešena jak praktická, tak designová stránka svítidla.

O značce:
Markslöjd je švédská značka osvětlení, která vnáší jas do domovů ve 13 zemích světa. Její skandinávský původ nelze popřít: Jednoduché tvary, čisté materiály, decentní barevnost, to všechno jsou vlastnosti, které ze světel dělají přirozený a vkusný doplněk.

Žádaný kus Bílá stolní lampa s detaily jde sehnat bezprostředně na našich stránkách v oblíbené sekci stolní lampy. Máme pro vás ještě jiné produkty z naší kategorie za super peníze.

Šedá stolní lampa Leitmotiv Dorm

Kolekce stolních lamp Dorm značky Leitmotiv působí jemným dojmem. Díky svému minimalistickému provedení, které si bere inspiraci z retra, se stane ideálním doplňkem ať už na pracovní stůl či ke křeslu do čtecího koutku.

O značce:
Místo dřeva dáte přednost kovu a daleko víc než sklo vás baví mramor? Celkově vás víc baví nekonvenční materiály a zpracování? Pak jste tu správně. Značka Leitmotiv je totiž skvělou ukázkou scandi a lehce industriálního stylu, ke kterému tyhle materiály jednoznačně patří.

Exkluzivní produkt Šedá stolní lampa Leitmotiv je k získání bezprostředně na našich stránkách v populární rubrice stolní lampy! Nyní můžete koupit akční zboží z naší kategorie za výborné peníze. To není vše, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás další skvělé produkty od značky Leitmotiv. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Populární výrobce Leitmotiv dodává špičkový sortiment. Nové kousky každý den!

Růžová stolní lampa Leitmotiv Dorm

Kolekce stolních lamp Dorm značky Leitmotiv působí jemným dojmem. Díky svému minimalistickému provedení, které si bere inspiraci z retra, se stane ideálním doplňkem ať už na pracovní stůl či ke křeslu do čtecího koutku.

O značce:
Místo dřeva dáte přednost kovu a daleko víc než sklo vás baví mramor? Celkově vás víc baví nekonvenční materiály a zpracování? Pak jste tu správně. Značka Leitmotiv je totiž skvělou ukázkou scandi a lehce industriálního stylu, ke kterému tyhle materiály jednoznačně patří.

Hodně povedený výrobek Růžová stolní lampa Leitmotiv je k dispozici aktuálně na webu v oblíbené kategorii stolní lampy! Prozkoumejte ještě ostatní výrobky z této známé kategorie ve výhodné akci.

Modrá stolní lampa Leitmotiv Study Blue

Skandinávský styl okořeněný špetkou chladného industriálu. Šedá stolní lampa značky Leitmotivsi získá vaše srdce a na pracovním stole bude vypadat famózně. Tak si posviťte na práci i na zábavu a vneste do interiéru moderního ducha.

Super kus Modrá stolní lampa Leitmotiv Study Blue jde sehnat mimo jiné tu umístěný v sekci stolní lampy. Nyní pořídíte zlevněné kousky z této známé kategorie za výhodné peníze!

Černá stolní lampa Leitmotiv Dorm

Kolekce stolních lamp Dorm značky Leitmotiv působí jemným dojmem. Díky svému minimalistickému provedení, které si bere inspiraci z retra, se stane ideálním doplňkem ať už na pracovní stůl či ke křeslu do čtecího koutku.

O značce:
Místo dřeva dáte přednost kovu a daleko víc než sklo vás baví mramor? Celkově vás víc baví nekonvenční materiály a zpracování? Pak jste tu správně. Značka Leitmotiv je totiž skvělou ukázkou scandi a lehce industriálního stylu, ke kterému tyhle materiály jednoznačně patří.


Kvalitní a oblíbený produkt Černá stolní lampa Leitmotiv Dorm seženete rovněž tu na webu v oblíbené kategorii stolní lampy. Připravili jsme nové produkty z naší rubriky ve výhodné akci. Tato vyjímečná značka Leitmotiv vám může nabídnout kvalitní výrobky. Udělejte si radost. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce ovšem další kvalitní produkty od dodavatele Leitmotiv. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Skládací pracovní stůl TemaHome Focus

Řešte domov rafinovaně se značkou TemaHome. S jejími funkčními a stylovými kousky zároveň stvoříte útulné a praktické bydlení.

Pracovní stůl Focus disponuje nejen pracovním prostorem, ale také tím úložným v podobě komody, zásuvky a knihovny s vyklápěcí deskou. Vrchní deska je jako stvořená pro stolní lampu nebo třeba fotorámečky.

Design je čistý, lehce inspirovaný scandi stylem a jeho tvůrcem je profi designérka Nádia Soares ♥

Značka TemaHome je koncept několika designérů, které spojuje smysl pro detaily a vášeň dělat domovy funkčními i moderními zároveň. Jejich hlavní heslo zní – Žijte své sny. A tak u sebe nosí neustále tužku a papír, protože dobré nápady nikdy nespí a můžou na vás přijít kdykoli a kdekoli.


Neodolatelný produkt Skládací pracovní stůl TemaHome Focus lze nakoupit nyní na webu ve známé kategorii pracovní a psací stoly! Připravili jsme akční produkty z této kategorie za výprodejovou cenu!

Černá stolní lampa Mauro Ferretti Ovy

Nechte svým domovem prostoupit nádech italské elegance.

Stolní lampa Ovy od značky Mauro Ferretti je kombinací jednoduchého černého stínidla s podnožím ve zlaté barvě, které dodá na půvabu i špetce luxusu. Šmrnc s ní dodáte jak pracovnímu, tak i třeba televiznímu stolku.

Zlevněný produkt máte možnost pořídit přímo u nás ve známé rubrice stolní lampy. Nyní si můžete pořídit další produkty z této populární kategorie za parádní cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka Mauro Ferretti má prvotřídní sortiment.

Černá stolní lampa Gingko Octagon

Na úhlu pohledu záleží. Nevšední lampa Ginko dává zazářit čisté geometrii a její neotřelý design rozzáří pracovní stůl i kreativní koutek.

Lampa je snadno přenosná a díky podstavci ve tvaru oktagonu skvěle vybalancovaná v každé ze 3 volitelných pozic. Nabízí 4 různé intenzity světla, kterou nastavíte pomocí jediného tlačítka. K ovládání stačí jemný dotek.

Baterie v lampě vám po plném nabití vydrží od 7 do 48 hodin, v závislosti na využívání. Napájení do plného nabití trvá 3-4 hodiny. USB nabíjecí kabel je samozřejmě součástí balení.

Nechte se inspirovat hravostí lampy ve videu:

Vysoce kvalitní produkt Černá stolní lampa Gingko najdete již dnes tady na našich stránkách v kategorii stolní lampy. Připravili jsme pro vás vyjímečné zboží z této populární sekce za super peníze! V očích zákazníků populární výrobce Gingko vás obohatí o velmi kvalitní sortiment U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce však také více kousků od značky Gingko. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Světle růžová stolní lampa Leitmotiv Classy

Skandinávský styl okořeněný špetkou chladného industriálu. Růžová stolní lampa značky Leitmotivsi získá vaše srdce a na pracovním stole bude vypadat famózně. Tak si posviťte na práci i na zábavu a vneste do interiéru moderního ducha.

Designový produkt Světle růžová stolní lampa Leitmotiv Classy máte možnost najít v pohodě tu na webu zařazený v kategorii stolní lampy! Nyní si můžete pořídit nové produkty z této oblíbené sekce za výhodnou cenu!

Černá stolní lampa s mramorovým podstavcem Citylights Athens

Jak se donutit být výkonnější u pracovního stolu? O jednom triku bychom věděli. Tím je toto designové svítidlo od značky Citylights, které v sobě pojí oblíbený moderní styl, minimalistické linie a vysokou funkčnost. A ten pohled na něj, to se ho jen tak nenabažíte.

Tento kousek ale můžete využít i na jiných místech, třeba na odkládacím stolku vedle pohovky či na komodě. Kreativitě se meze nekladou, je tak na vás, který kousek svého domova s touto lampou zkrášlíte.

Jeho zajímavým elementem je využití pravého mramoru. Ten je velice elegantním materiálem, který se těší vysoké oblibě. Není se ale čemu divit. Takhle totiž vznikají designové skvosty.

O značce:
Světla inspirovaná ruchem velkoměst. To přináší značka Citylights, která se zrodila v Amsterdamu v roce 1993. Jejími přednostmi jsou minimalistické tvary, kov, beton a dřevo. K tomu všemu velká hrst nápadů a nápadité osvětlení je na světě.

Levný produkt Černá stolní lampa s mramorovým podstavcem Citylights Athens lze pořídit rovněž tady na našem webu v populární sekci stolní lampy! Prozkoumejte skvělé kusy z této sekce za příznivou cenu! Tento vyjímečný výrobce Citylights má na skladě top sortiment

Stolní lampa ve tvaru globusu Mauro Ferretti Globe

Pro všechny cestovatele a milovníky zeměpisu. Stolní lampa ve tvaru globusu od italské značky Mauro Ferretti parádně vyplní prázdné místo na pracovním stole a můžete očima vybírat, která destinace vás při cestování příště čeká. Navíc vytvoří ambientní osvětlení, které krásně dotvoří atmosféru.

Tento designový výrobek lze pořídit rovnou na našem webu umístěný v sekci glóbusy. Nyní si můžete koupit akční zboží z této populární kategorie za příznivou cenu! Nebojte, máme toho více, u nás totiž najdete další vybrané produkty značky Mauro Ferretti. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Černá stolní lampa Mauro Ferretti Circly

Nechte svým domovem prostoupit nádech italské elegance.

Stolní lampa Circly od značky Mauro Ferretti je kombinací jednoduchého černého stínidla s podnožím ve zlaté barvě, které dodá na půvabu i špetce luxusu. Šmrnc s ní dodáte jak pracovnímu, tak i třeba televiznímu stolku.

Tento oblíbený produkt je dostupný rovněž u nás ve známé kategorii stolní lampy. Nyní si můžete pořídit parádní produkty z této sekce za outletovou cenu. U zákazníků oblíbená značka Mauro Ferretti dlouhodobě vyrábí prvotřídní zboží Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Zelená stolní lampa s detaily ve zlaté barvě Leitmotiv Bonnet

Okořeňte si vzhled svého pracovního koutku stolní lampou Leitmotiv Bonnet.

Zaujme nejen svým elegantním provedením, detaily ve zlaté barvě dodají celému vzhledu lehký nádech luxusu.

Tento nejprodávanější produkt Zelená stolní lampa s detaily ve zlaté barvě Leitmotiv Bonnet je k sehnání bezprostředně na stránkách v sekci stolní lampy! Pořiďte si jiné zboží ve zmiňované rubrice za výhodnou cenu. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více. Podívejte se také na další skvělé kousky od výrobce Leitmotiv. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Bílá stolní lampa Leitmotiv Enchant

Skandinávský styl okořeněný špetkou chladného industriálu. Bílá stolní lampa značky Leitmotivsi získá vaše srdce a na pracovním stole bude vypadat famózně. Tak si posviťte na práci i na zábavu a vneste do interiéru moderního ducha.

Tento exkluzivní kus jde sehnat pohodlně tu na našich stránkách v populární rubrice stolní lampy! Prozkoumejte akční kousky z této oblíbené rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! Tato značka Leitmotiv pro své zákazníky nabízí špičkový sortiment

Černá stolní lampa Mauro Ferretti Circly

Nechte svým domovem prostoupit nádech italské elegance.

Stolní lampa Circly od značky Mauro Ferretti je kombinací jednoduchého černého stínidla s podnožím ve zlaté barvě, které dodá na půvabu i špetce luxusu. Šmrnc s ní dodáte jak pracovnímu, tak i třeba televiznímu stolku.


Tento vynikající kus Černá stolní lampa Mauro Ferretti Circly, výška 58,5 cm lze sehnat rovněž tu na našem webu zařazený v sekci stolní lampy. Vyhledejte si nové produkty ve zmíněné sekci za outletovou cenu.

Šedý stolní lampa Blomus Warm

Designové a architektonické studio AD Miller z amerického Los Angeles stojí za návrhem těchto mimořádně nápaditých svítidel Blomus. Jsou inspirovány minimalistickými oblými tvary soch a tradičním stojanem na mikrofon.

Najdou své uplatnění jako jasné pracovní světlo nebo i jen lehké podsvícení.

Detailní informace:
• tři přednastavené úrovně jasu
• funkce stmívání
• nadčasový vzhled a krásný detail
• napájecí kabel s textilním potahem

Poznámka: Díky velkému kolečku je nastavení požadovaného úhlu paprsku velmi snadné. Různé úhly náklonu válcového zdroje světla pomáhají vytvářet přímé nebo nepřímé osvětlení bez oslnění.

Velmi prodávaný produkt Šedý stolní lampa Blomus Warm lze koupit taky tady u nás v oblíbené kategorii stolní lampy. Prozkoumejte ještě ostatní produkty ze zmíněné sekce za výhodné peníze. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce ovšem více kvalitních produktů značky Blomus. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Žlutá stolní lampa Leitmotiv Enchant

Skandinávský styl okořeněný špetkou chladného industriálu. Žlutá stolní lampa značky Leitmotivsi získá vaše srdce a na pracovním stole bude vypadat famózně. Tak si posviťte na práci i na zábavu a vneste do interiéru moderního ducha.

Tento kvalitní a žádaný kousek Žlutá stolní lampa Leitmotiv Enchant máte možnost nakoupit nyní tady u nás v oblíbené kategorii stolní lampy. Nyní můžete najít oblíbené produkty z této oblíbené kategorie za skvělou cenu.

Šedá stojací lampa Blomus Warm

Designové a architektonické studio AD Miller z amerického Los Angeles stojí za návrhem těchto mimořádně nápaditých svítidel Blomus. Jsou inspirovány minimalistickými oblými tvary soch a tradičním stojanem na mikrofon.

Najdou své uplatnění jako jasné pracovní světlo nebo i jen lehké podsvícení.

Detailní informace:
• tři přednastavené úrovně jasu
• funkce stmívání
• nadčasový vzhled a krásný detail
• napájecí kabel s textilním potahem

Poznámka: Díky velkému kolečku je nastavení požadovaného úhlu paprsku velmi snadné. Různé úhly náklonu válcového zdroje světla pomáhají vytvářet přímé nebo nepřímé osvětlení bez oslnění.

Vysoce kvalitní výrobek Šedá stojací lampa Blomus Warm, výška 180 cm můžete nakoupit bezstarostně tady u nás v oblíbené kategorii stojací lampy! Máme pro vás skvělé produkty ve zmíněné rubrice za nejnižší cenu! Tato značka Blomus dlouhodobě prodává špičkový sortiment Nové kousky každý den. To však není vše, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás také více skvělých produktů od značky Blomus. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Zelená stolní lampa s černými detaily Leitmotiv Hobby

Vpusťe kouzlo minimalistického industriálního stylu i do vašeho interiéru.

Stolní lampa Hobby nejen, že vytvoří příjemný pracovní prostor. Díky ohybatelné konstrukci ji snadno nastavíte tak, jak budete zrovna potřebovat.

Tento levný produkt Zelená stolní lampa s černými detaily Leitmotiv Hobby, ø 12,5 cm můžete pořídit prostě tady na webu ve známé kategorii stolní lampy! Nyní si můžete pořídit zcela nové kousky z této oblíbené rubriky za výborné peníze. Známý dodavatel Leitmotiv svým zákazníkům nabízí kvalitní sortiment.

Růžová stolní lampa Leitmotiv Study

Skandinávský styl okořeněný špetkou chladného industriálu. Růžová stolní lampa značky Leitmotivsi získá vaše srdce a na pracovním stole bude vypadat famózně. Tak si posviťte na práci i na zábavu a vneste do interiéru moderního ducha.


Exkluzivní výrobek Růžová stolní lampa Leitmotiv jde nakoupit bez obtíží na webu v kategorii stolní lampy! Nyní pořídíte ještě jiné výrobky z této populární sekce za super cenu! Třeba hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více! U nás v nabídce totiž najdete více kousků od dodavatele Leitmotiv. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Přední značka Leitmotiv dodává skvělé produkty Přesvědčte se!

Modrá stolní lampa Leitmotiv Dorm

Kolekce stolních lamp Dorm značky Leitmotiv působí jemným dojmem. Díky svému minimalistickému provedení, které si bere inspiraci z retra, se stane ideálním doplňkem ať už na pracovní stůl či ke křeslu do čtecího koutku.

O značce:
Místo dřeva dáte přednost kovu a daleko víc než sklo vás baví mramor? Celkově vás víc baví nekonvenční materiály a zpracování? Pak jste tu správně. Značka Leitmotiv je totiž skvělou ukázkou scandi a lehce industriálního stylu, ke kterému tyhle materiály jednoznačně patří.

Kvalitní a velmi žádaný produkt jde koupit aktuálně na našich stránkách umístěný v sekci stolní lampy. Nyní koupíte parádní produkty ze zmíněné kategorie za nejlepší ceny! Výrobce Leitmotiv vyrábí velmi kvalitní zboží.