Černé přesýpací hodiny Antic Line Orfeo

Myslíte si, že jste se narodili ve špatné době a mnohem lépe by vám bylo o pár desítek až stovek let dříve? Tak se spolehněte na starodávné kouzlo dekorací značky Antic Line. Vyjímají se krásně v moderním interiéru i v tom z dob Emmy Bovaryové.

Hodiny přesýpají po dobu 3 minut.

Velmi oblíbený výrobek Černé přesýpací hodiny Antic Line Orfeo máte možnost pořídit již dnes na webu umístěný v kategorii hodiny! Najděte si ostatní výrobky ve zmiňované rubrice za skvělou cenu. Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás taky další prověřené produkty od dodavatele Antic Line. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Výrobce Antic Line pro své zákazníky nabízí skvělé výrobky. Přesvědčte se.

Přesýpací hodiny Kitchen Craft Natural Elements

Natural Elements je kolekce kuchyňských doplňků, které vyznávají čistý styl a přírodní materiály a barvy. Nejde tak o žádný módní výstřelek, ale trvalé a hodnotné doplňky, které s vámi vystřídají všechny možné kuchyně – venkovsky laděnou u vás na chalupě i tu ryze moderní u vás v městském bytě.

Poznámka: Hodiny odměřují 30 minut.

Tento akční a ve slevě kousek Přesýpací hodiny Kitchen Craft Natural Elements najdete právě tu na webu v oblíbené sekci hodiny! Nyní můžete najít ještě další produkty z této známé sekce za super cenu. U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce totiž najdete další skvělé zboží od značky Kitchen Craft. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Oblíbená značka Kitchen Craft svým zákazníkům nabízí kvalitní produkty. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Přesýpací hodiny Hourglass

Antic Line, to jsou dekorace, které se perfektně hodí na chalupu nebo rustikálně laděných domovů. Jejich přirozená patina připomíná kousky poznamenané historií a plné příběhů doby. Teď jste na řade vy, abyste jim vtiskli kus ze svého vlastního života.

Hodiny přesýpají po dobu 5 minut.

Velmi prodávaný produkt Přesýpací hodiny Hourglass seženete teď tady a teď na našich stránkách v populární kategorii hodiny! Vyberte si parádní zboží z naší kategorie za výhodnou cenu. U nás nabízíme více, u nás v nabídce najdete další kousky od dodavatele Antic Line. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Populární dodavatel Antic Line dodává špičkové produkty Podívejte se sami!