Ratanové prostírání Tiseco Home Studio

Prostírání značky Tiseco Home Studio si zamilujete nejen díky svému vzhledu, ale i praktickým vlastnostem.

Nejen, že ochrání váš stůl před zničením či poškrábáním, ještě ho i stylově ozvláštní. Vyrobené je z odolného přírodního ratanového materiálu, díky čemuž je péče o něj opravdu nenáročná.

Tento akční produkt pořídíte mimo jiné tu na stránkách zařazený v rubrice kuchyňský textil! Připravili jsme ještě další výrobky z této oblíbené sekce za outletovou cenu. V očích zákazníků popupární značka Tiseco Home Studio vám může nabídnout vysoce kvalitní výrobky. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce další kvalitní kousky od dodavatele Tiseco Home Studio. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hnědé ratanové prostírání Tiseco Home Studio

Prostírání značky Tiseco Home Studio si zamilujete nejen díky svému vzhledu, ale i praktickým vlastnostem.

Nejen, že ochrání váš stůl před zničením či poškrábáním, ještě ho i stylově ozvláštní. Vyrobené je navíc z ratanu, který se postará o jeho vysokou odolnost.

Tento levný produkt Hnědé ratanové prostírání Tiseco Home Studio, ø 36 cm můžete získat nyní tu na našich stránkách zařazený v sekci kuchyňský textil. Získejte kvalitní produkty z této oblíbené kategorie za mimořádně nízkou cenu.

Axin Trading Ratanový jídelní stůl Wanuta Hnědá

Provedení: Ratanový jídelní stolek Wanuta je vyroben z přírodního ratanu s pevnou ratanovou konstrukcí a výpletem z ratanových proutků průměru 3 mm.
Tento stolek nabízíme v barvě medové, hnědé nebo koňak.


Akční produkt Axin Trading Ratanový jídelní stůl Wanuta Hnědá můžete pořídit bezstarostně tu na webu umístěný v rubrice jídelní stoly. Podívejte se na jiné produkty z této rubriky v bezva akci! U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás další skvělé kousky od značky Axin Trading. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Axin Trading Ratanový jídelní stůl Wanuta Koňak

Provedení: Ratanový jídelní stolek Wanuta je vyroben z přírodního ratanu s pevnou ratanovou konstrukcí a výpletem z ratanových proutků průměru 3 mm.
Tento stolek nabízíme v barvě medové, hnědé nebo koňak.

Akční výrobek Axin Trading Ratanový jídelní můžete koupit již dnes na stránkách umístěný v rubrice jídelní stoly. Nyní koupíte jiné kousky z naší kategorie za skvělou cenu. To není všechno, náš sortiment je široký! Podívejte se také na další prověřené zboží od výrobce Axin Trading. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce Axin Trading pro vás připravuje skvělý sortiment. Však to vidíte sami.

Set ratanových zahradních křesel a stolku Ratta

Díky bytelnému a stylovému zahradnímu nábytku Bonami Selection, si užijete perfektní odpočinek na terase.

Set obsahuje:
2x křeslo Bonami Essentials Ratta
1x stůl Bonami Selection Ratta


Tento žádaný produkt Set ratanových zahradních křesel a stolku Ratta je dostupný již dnes tu na webu umístěný v rubrice zahradní lounge sety. Vyberte si skvělé produkty z naší sekce v akci!

V-Garden Zahradní stůl SATURNO

Zahradní stůl Saturno
 
Stůl je ve tvaru čtverce v imitaci umělého ratanu s UV filtrem.
Stůl z pryskyřice Simil-rattan
 
 Rozměr stolu: 80 x 80 x 72 cm.
 
Ratanový plastový nábytek
 
Díky inovativnímu procesu vstřikování pomocí plynů se polypropylenové židle a stoly stávají inteligentní alternativou k přirozenému pletenému materiálu z ratanu. Díky své struktuře jsou tyto výrobky obzvláště pevné a vysoce odolné, aby se mohly používat pro venkovní použití na zahradách. Všechny výrobky jsou vyráběny v Itálii a splňují přísné evropské normy pro kvalitní výrobky.
 


Tento skvělý produkt V-Garden Zahradní stůl SATURNO lze získat v pohodě tady na webu v kategorii stoly a stolky. Nyní můžete najít nové výrobky z této populární kategorie za internetové ceny!