Halmar Dětský rostoucí stůl Collorido

Provedení: Dětský rostoucí psací stůl Collorido je ideální pro Vaše děti. Tento stůl poroste s nimi. Deska stolu je vyrobena z laminované MDF desky bílé barvy, konstrukce je ocelová lakovaná bílou barvou. Deska stolu lze sklopit pod různými úhly a lze nastavit i výšku desky podle potřeby.
Tento stolek si můžete smontovat podle vašeho přání, buď jako zeleno-růžovou kombinaci nebo jako variantu se zelenými či růžovými doplňky.
Zboží je dodáváno v demontu.

Levný produkt Halmar Dětský rostoucí stůl jde sehnat právě teď tady na našem webu v oblíbené sekci psací. Nyní můžete najít kvalitní produkty ve zmiňované rubrice za internetové ceny! Tato značka Halmar svým zákazníkům nabízí vynikající sortiment Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás další vybrané kousky značky Halmar. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Halmar Dětský rostoucí stůl Julia

Provedení: Dětský rostoucí stůl Julia je vyroben z masivního borovicového dřeva. Deska stolu je sklápěcí a lze ji sklopit pod různými úhly. Díky nastavitelné výšce desky tento psací stůl nastavíte dle potřeby. Po pravé straně je jedna zásuvka.
K tomuto stolu doporučujeme kontejner Nils (viz související zboží).
Zboží je dodáváno v demontu.

Tento unikátní výrobek Halmar Dětský rostoucí stůl Julia máte možnost získat bezstarostně tady a teď na našem webu v oblíbené sekci dětské stoly. Nyní najdete ještě další výrobky z této známé sekce za extra cenu! Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás další produkty značky Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Oblíbený dodavatel Halmar vám může nabídnout kvalitní zboží.

Idea Psací stůl JULIA

Provedení:
Dětský rostoucí stůl Julia je vyroben z lakovaného masivního borovicového dřeva.
Deska stolu je sklápěcí a lze ji sklopit pod různými úhly ve výšce 63-96 cm. Díky nastavitelné výšce desky tento psací stůl nastavíte dle potřeby. Na pravé straně stolu je jedna zásuvka.
Tento stůl využijete pro své dítě od začátku školní docházky až do jeho puberty.
Zboží je dodáváno v demontu.
 


Velmi prodávaný produkt máte možnost pořídit teď na webu umístěný v kategorii psací! Mrkněte na další výrobky ve zmíněné kategorii za příznivou cenu. Populární značka Idea svým zákazníkům dodává velmi kvalitní sortiment. A tady je důkaz.