Nástěnný dávkovač mýdla iDesign

Dávkovač mýdla iDesign snadno odolává korozi a lze ho naplnit kteroukoliv značkou tekutého mýdla či dezinfekčního prostředku. Díky samolepící pásce na držáku ho navíc pohodlně připevníte na stěnu či zrcadlo bez nutnosti vrtání.

Výjimečný výrobek Nástěnný dávkovač mýdla iDesign máte možnost získat snadno tu na našich stránkách v kategorii dávkovače. Nyní získáte skvělé produkty z této populární rubriky za outletovou cenu! Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je široký! Mrkněte také na další kvalitní produkty od výrobce iDesign. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce iDesign představuje prvotřídní sortiment

Nástěnný držák zásobníku na kapesníčky z nerezové oceli iDesign Clean

Nástěnný držák iDesign Clean z nerezové oceli je navržen na tento zásobník na kapesníčky od stejnojmenné značky či jiné zásobníky o průměru 8,2 – 10,8 cm. Díky samolepící pásce ho pohodlně připevníte na stěnu či zrcadlo bez nutnosti vrtání.

Kvalitní produkt lze koupit také tu na stránkách v populární sekci koupelnové držáky! Prozkoumejte podobné výrobky z této populární rubriky za zcela nejnižší cenu!