Casarredo Ložnice PAOLA (skříň 3D+komoda 3S+2x NS+postel) kraft zlatý/wenge

Moderní sestava do ložnice je vyrobena z desky MDF v barvě dub kraft zlatý, čelo postele je doplněno dekorací v barvě wenge.
Součástí postele je také deskový rošt.
Sestava se skládá (ŠxVxH):
– šatní skříň 3-dveřová se zrcadlem (137,6 x 220 x 53,2 cm),
– postel s deskovým roštem (170 x 84,4 x 212 cm),
– 2 nočních stolků (60 x 45 x 37,2 cm)
– komoda se třemi zásuvkami (100,8 x 86 x 43,6 cm).
Matrace není součástí postele, lze ji doobjednat. Vhodné rozměry jsou 160 x 200 cm nebo 2 ks 80 x 200 cm.
Dodáváme v demontovaném stavu.

Super produkt Casarredo Ložnice PAOLA (skříň 3D+komoda 3S+2x NS+postel) kraft zlatý/wenge máte možnost koupit rovnou tady u nás v rubrice ložnicové programy! Nyní si můžete pořídit parádní produkty ve zmiňované rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu. To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce také další skvělé kousky od značky Casarredo. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce Casarredo vám může poskytnout kvalitní sortiment

Šatní skříň s konstrukcí z masivního dubového dřeva Gazzda Ena

Obklopte se nábytkem, který je dokonalým příkladem toho, jak snadno se dá propojit nadčasový design, kvalitní materiály a precizní zpracování.

Právě takový je nábytek Gazzda, jenž se vyroben z dubového dřeva, které mu mimo jiné zaručuje i stálost a dlouhověkost. Právě z toho důvodu bylo využíváno již za dob vikingů. A ani v dnešní době se mu žádný jiný typ dřeviny nevyrovná.

Objeví-li se ale na nábytku jemné šrámy, šmouhy, nebo se jim chcete jen preventivně vyhnout, doporučujeme sáhnout po sadě na péči o světlý dubový nábytek od stejnojmenné značky.

Designér Salih Teskeredzic popisuje svou práci slovy: „Pro mě je proces tvorby hrou – se stejnou radostí, kterou děti prožívají z nových hraček, přistupuji já k tužce a cítím nadšení pro nové projekty. Navrhuji pro potěšení, nikdy ne z nutnosti nebo povinnosti.“

Salih praktikuje přesně to, co říká. Jednoho dne vzal tužku a spojil některé ze svých sladkých vzpomínek z dětství společně se záblesky futurismu. Začal kreslit čáry, které mu připomínaly dny 60. let, plné lásky, duše a vášně. Jeho tvary byly vylepšeny dotekem aktuálních trendů a výraznými prvky, které tvoří charakter kolekce Gazzda. Tu pojmenoval podle svého dosud nejvzácnějšího výtvoru – jeho dceři Eny.

Tento diskontní produkt Šatní skříň s konstrukcí z masivního dubového dřeva Gazzda můžete najít také tady a teď na našem webu v oblíbené sekci šatní skříně! Nyní koupíte ostatní výrobky z naší sekce za akční cenu!