Idea Skříň 2dveřová CORONA vosk 162820

Dvoudveřová šatní skříň z masivní borovice, voskovaná v medovém odstínu. Šatní skříň je vybavena šatní tyčí a policí na klobouky, ve spodní části je velká zásuvka. Skříň má stylové kovové ozdobné úchytky.
Dodáváno v demontu.

Tento vynikající produkt Idea Skříň 2dveřová CORONA vosk 162820 jde získat jednoduše tady u nás v sekci šatní skříně. Nyní získáte ještě jiné kousky z této známé kategorie za příznivou cenu! Nebojte, máme toho více, mrkněte na další kvalitní zboží značky Idea. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Idea Skříň 2dveřová CORONA vosk

Provedení:
Praktická skříň v provedení masiv borovice je voskována v krásném medovém odstínu. Krásně doplní nábytek v provedení ze sestavy Corona. Tato skříň obsahuje šatní tyč a jednu polici, takže do ní kromě oblečení uložíte i věci různých rozměrů.
Dveře jsou zakončeny kovovými ozdobnými úchytkami.
Skříň je základním kouskem nábytku, který by neměl chybět v žádné domácnosti, zajistí vám totiž vždy perfektně uspořádané věci.
Zboží je dodáváno v demontu.
 

Žádaný produkt je k dostání rovněž tu na našich stránkách ve známé sekci šatní skříně! Nyní můžete získat nové kousky z této populární sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Tato značka Idea dodává vynikající produkty.

Idea Skříň 3dveřová CORONA vosk

Provedení:
Třídveřová šatní skříň v provedení masiv borovice je voskována v krásném medovém odstínu. Krásně doplní nábytek v provedení ze sestavy Corona. Tato skříň je rozdělena v poměru 2:1. 
Širší část obsahuje šatní tyč a polici, v užší části naleznete tři police.
Dveře jsou zakončeny kovovými ozdobnými úchytkami.
Skříň je základním kouskem nábytku, který by neměl chybět v žádné domácnosti, zajistí vám totiž vždy perfektně uspořádané věci.
Zboží je dodáváno v demontu.


Kvalitní a žádaný výrobek Idea Skříň 3dveřová CORONA vosk lze zakoupit právě teď u nás v oblíbené rubrice šatní skříně! Nyní najdete ještě další produkty ze zmíněné kategorie za mimořádně nízkou cenu.

Idea Skříň 5dveřová CORONA vosk 162819

Šatní skříň z masivní borovice je voskovaná, v medovém odstínu. Prostor je dělený v poměru 2:1:2. V obou širších částech je šatní tyč a police na klobouky, střední užší část obsahuje 3 variabilní police. Ve spodní části jsou 2 velké a 1 malá zásuvka.
Skříň má stylové kovové ozdobné úchytky.
Dodáváno v demontu.

Hodně prodávaný kus dostanete také na webu ve známé rubrice šatní skříně! Vyhledejte si jiné zboží z této populární kategorie za zcela nejnižší cenu! Naše nabídka je široká, máme v nabídce také další zboží značky Idea. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Idea Skříň 2dveřová TORINO

Provedení:
Skříň TORINO v provedení masiv borovice bude ozdobou každého pokoje. Robustní skříň je prakticky rozdělena na dvě části. Horní část skříně disponuje šatní tyčí a policí. Ve spodní části se nachází zásuvka s kovovými pojezdy. Do skříně tak přehledně uložíte veškerou garderobu včetně spodního prádla. 
Na velké skříni dokonale vynikne kresba dřeva. Nábytek v přírodním lakovaném odstínu si vás získá. 
Skříň TORINO je skvělou volbou
Zboží je dodáváno v demontu.

Tento exkluzivní produkt najdete rovnou tu na webu ve známé kategorii šatní skříně! Pořiďte si parádní výrobky z naší kategorie z pohodlí domova! Náš sortiment je ale široký, mrkněte také na další zboží od výrobce Idea. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Idea Skříň 3dveřová TORINO

Šatní skříň je vyrobena z masivní borovice v lakovaném provedení. Prostor skříně je dělený v poměru 2:1, v širší části je šatní tyč a police, v užší část 3 police. Spodní část skříně obsahuje 2 zásuvky s kovovými pojezdy.
Dodáváno v demontu.


Tento vynikající produkt lze nakoupit lehce tu na webu v kategorii šatní skříně! Máme pro vás parádní výrobky ve zmíněné rubrice za parádní cenu! To ale není všechno, máme toho více. U nás najdete další zboží od výrobce Idea. Najdete je níže na této stránce.

Idea Skříň dvoudveřová 8880

Dvoudveřová šatní skříň je zhotovena z masivní borovice v lakovaném provedení.
Šatní skříň je vybavená šatní tyčí a policí.
Dodáváno v demontu.

Hodně povedený produkt je k sehnání bez obtíží tady na stránkách ve známé rubrice šatní skříně! Připravili jsme oblíbené produkty ze zmíněné rubriky za výborné peníze. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce také další zboží od dodavatele Idea. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Idea Skříň 5dveřová 8854 lak

Provedení:
Lakovaná čtyřdvéřová skříň v provedení masiv borovice bude ozdobou každého pokoje. 
Robustní skříň je prakticky rozdělena do několika části. Pravá a levá část skříně disponuje otočnými dveřmi, za kterými najdete police a šatní tyč. Ve střední části se nachází menší otočné dveře a čtyři praktické zásuvky s kovovými pojezdy. Do skříně tak přehledně uložíte veškerou garderobu včetně spodního prádla. 
Na velké skříni dokonale vynikne kresba dřeva. Nábytek v přírodním lakovaném odstínu si vás získá. 
Zboží je dodáváno v demontu.

Zajímavý produkt Idea Skříň 5dveřová 8854 lze pořídit snadno tu na webu v rubrice šatní skříně! Nyní si můžete pořídit ještě podobné výrobky z této známé sekce za parádní cenu!

Idea Šatní skříň HEDDA

Šatní skříň je vyrobená z masivní borovice, barevné provedení bílý lak.
Prostor skříně je rozdělen na dvě poloviny, jedna polovina obsahuje šatní tyč a polici, v druhé polovině jsou 3 variabilní police.
Dodáváno v demontu.

Ve slevě produkt Idea Šatní skříň HEDDA je k získání rovnou tu na našich stránkách v oblíbené kategorii šatní skříně! Nyní si můžete vybrat akční produkty z této populární sekce za báječnou cenu! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás další kvalitní zboží od výrobce Idea. Najdete je níže na této stránce. Tato značka Idea svým zákazníkům dodává kvalitní produkty

Idea Skříň 2dveřová - GRAND PRIX

Skříň 2dveřová GRAND PRIX v provedení masiv borovice, lak se bude hodit do ložnice i šatny.
Skříň má prostor dělený na poloviny.
V pravé části naleznete čtyři police.
V levé části se pak nacházejí dveře se zrcadlem za kterými je kovová šatní tyč a dole dvě zásuvky s kovovými pojezdy. 
Skříň je možné doplnit i o další produkty z řady rustikálního nábytku GRAND PRIX.
Dodáváno v demontu.
 
 
 


Nový výrobek jde koupit ještě tady na našem webu ve známé sekci šatní skříně. Připravili jsme zlevněné zboží z této známé sekce za outletovou cenu. Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás další skvělé produkty od značky Idea. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka Idea dlouhodobě dodává prvotřídní zboží. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Idea Skříň 4dveřová - GRAND PRIX

Skříň 4dveřová GRAND PRIX má šikovně dělený prostor v poměru 1:2:1.
V pravé a levé části se nachází čtyři police.
Ve střední části je kovová šatní tyč a ve spodní části pak dvě široké zásuvky s kovovými pojezdy.
Do skříně tak uložíte nejrůznější oblečení, doplňky i prádlo.
Na prostředních dveřích se nachází zrcadla.
Vyrobená je z masivu borovice v lakované provedení.
Skříň je možné doplnit i o další produkty z řady rustikálního nábytku GRAND PRIX.
Dodáváno v demontu.
 
 

Velmi prodávaný kousek jde nakoupit bez problémů tu na našich stránkách v populární rubrice šatní skříně! Připravili jsme akční produkty ze zmíněné rubriky za mimořádně nízkou cenu. Tím ale naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více! U nás v nabídce najdete další kvalitní produkty od značky Idea. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Idea Skříň 4dveřová SCANDINAVIA

Masivní skříň 4dveřová SCANDINAVIA je dobrou volbou do každé ložnice.
Skříň 4dveřová SCANDINAVIA má prostor rozdělený na dvě poloviny, v každé se nachází šatní tyč.
Do čtyř menších a dvou větších zásuvek se vejde veškeré spodní prádlo, ponožky a doplňky.
Zásuvky jsou opatřené kovovými pojezdy.
Vyrobená je z borovice masiv v lakovaném provedení.
Dodáváno v demontu.
 
 
 


Hodně oblíbený produkt pořídíte právě tady u nás zařazený v rubrice šatní skříně. Vyhledejte si ostatní produkty z této sekce za příznivou cenu!

Idea Skříň 2dveřová CORONA - bílý vosk

Skříň 2dveřová CORONA v provedení masiv borovice voskovaná v bílém odstínu, s horní deskou voskovanou v medovém odstínu, vám nabízí prostor pro zavěšení kabátů, sak, košil i kalhot. 
Do skříně pověsíte, díky šatní tyči, všechny svršky i kalhoty, na polici pak odložíte doplňky.
Bílá skříň je zdobena černými kovovými úchytkami a panty.
Skříň 2dveřová CORONA bílý vosk se bude hodit k dalšímu bílému nábytku Corona v rustikálním stylu. 
Dodáváno v demontu.
 
 

Tento nejprodávanější produkt lze nakoupit právě zde tu na stránkách umístěný v sekci šatní skříně! Nyní můžete získat unikátní kousky z této oblíbené rubriky za rozumné peníze! Mezi zákazníky oblíbená značka Idea vám poskytuje top produkty A to ještě není vše!

Idea Skříň 3 dveřová COPACABANA - hnědá

Skříň COPACABANA je 3 dveřová a má 2 zásuvky s kovovými pojezdy.
Tmavá skříň je vybavená velkým zrcadlem uprostřed celé skříně.
Prostor skříně je dělený 1:2.
V levé užší části se nacházejí 3 police, v pravé širší části šatní tyč a police.
V dolní části pak naleznete 2 zásuvky s kovovými pojezdy.
Vyrobená je z masivu borovice v barevném provedení hnědý lak.
Skříň perfektně ladí s ostatními kusy nábytku ze série COPACABANA v hnědém odstínu.
Dodáváno v demontu.
 

Tento kvalitní výrobek Idea Skříň 3 dveřová COPACABANA – hnědá lze zakoupit pohodlně tady na webu v populární rubrice šatní skříně. Nyní pořídíte ještě jiné kusy ve zmíněné rubrice jednoduše online! Oblíbený dodavatel Idea vám může nabídnout kvalitní produkty Nabídka platí do vyprodání zásob!

Idea Skříň 2 dveřová COPACABANA - hnědá

Skříň 2 dveřová COPACABANA je z masivní borovice v barevném provedení hnědá.
Je vybavena šatní tyčí na pověšení bund, kabátů nebo šatů.
Na pravých dveřích se nachází zrcadlo a v dolní části pod dvířky se nachází 1 zásuvka s kovovými pojezdy.
Skříň perfektně ladí s ostatními kusy nábytku ze série COPACABANA v hnědém odstínu.
Dodáváno v demontu.
 
 

Hodně žádaný produkt máte možnost koupit bezstarostně tady u nás zařazený v rubrice šatní skříně! Prozkoumejte ještě podobné kousky ze zmíněné sekce za výhodnou cenu! To ale není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce ovšem další prověřené zboží od výrobce Idea. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Výrobce Idea dlouhodobě dodává velmi kvalitní výrobky.

Idea Skříň 4 dveřová COPACABANA - hnědá

Skříň COPACABANA je 4 dveřová a má 2 zásuvky s kovovými pojezdy.
Prostor skříně je dělený na poloviny, na obou středních dveřích naleznete zrcadlo.
V levé části se nacházejí 3 police, v pravé části šatní tyč a police.
Vyrobená je z masivu borovice v barevném provedení hnědý lak.
Skříň perfektně ladí s ostatními kusy nábytku ze série COPACABANA v hnědém odstínu.
Dodáváno v demontu.
 
 

Tento vynikající kousek máte možnost dostat rovněž tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice šatní skříně! Nyní si můžete koupit ještě jiné kusy ve zmíněné rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu. Populární dodavatel Idea vám může nabídnout velmi kvalitní produkty. Udělejte si radost! To ale však není vše, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce však také další vybrané kousky značky Idea. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Casarredo Předsíňová sestava pravá SCANDI 2 borovice santorini/dub delano

Moderní předsíňová stěna SCANDI. Vhodná do skandinávského a moderního interiéru.
Předsíňová sestava se zrcadlem na pravé straně je vyrobena z desky LTD v barevné kombinaci borovice santorini světlá/dub delano.
Sestava se skládá z těchto 2 položek (Š x V x H):
– věšák se zrcadlem (115,1 x 214 x 39 cm)
– šatní skříně (60,1 x 214 x 39 cm).
Součástí věšáku je také praktická police, botník a dvě zásuvky.
Uvnitř skříně jsou police a závěs na ramínka.
Úchyty jsou plastové.
Dodáváme v demontovaném stavu.
Doplňte tuto předsíňovou stěnu o další doplňky – například stoličkou.

Tento unikátní produkt máte možnost koupit teď tu ve známé rubrice předsíňové stěny! Nyní najdete podobné produkty z této kategorie za skvělou cenu!

Casarredo Předsíňová sestava levá SCANDI 1 dub delano/borovice santorini

Moderní předsíňová sestava SCANDI. Vhodná do moderního a skandinávského interiéru.
Předsíňová sestava se zrcadlem na levé straně je vyrobena z desky LTD v barevné kombinaci dub delano/borovice santorini světlá.
Sestava se skládá z těchto 2 položek (Š x V x H):
– věšák se zrcadlem (115,1 x 214 x 39 cm)
– šatní skříně (60,1 x 214 x 39 cm).
Součástí věšáku je také praktická police, botník a dvě zásuvky. Uvnitř skříně jsou police a závěs na ramínka.
Úchyty jsou plastové.
Dodáváme v demontovaném stavu.
Doplňte tuto předsíňovou stěnu o další doplňky – například rohožkou.
 

Velmi žádaný produkt Casarredo Předsíňová sestava levá SCANDI 1 dub delano/borovice santorini je dostupný pohodlně tady u nás umístěný v rubrice předsíňové stěny! Připravili jsme ještě podobné produkty z této populární sekce z pohodlí domova. Přední dodavatel Casarredo představuje kvalitní zboží. Udělejte radost sami sobě! Máme toho více, prozkoumejte u nás taky další vybrané kousky od značky Casarredo. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

BRW Skříň Indiana JSZF2D2S Dub sutter

Provedení: Prostorná šatní skříň JSZF 2D2S obsahuje tyč na zavěšení šatů a 2 zásuvky na válečkových kolejničkách.
Ke skříni je možné doobjednat police (viz související).
Je vyrobena z dřevotřísky ve dvou barevných provedeních:

dub sutter
borovice canyon.

INDIANA je praktický nábytek ve stylu divokého západu se zajímavými detaily – kovové úchytky a ozdobné kování na rozích nábytku. Díky 25 prvkům jednoduše a vkusně zařídíte obývací pokoj, pracovnu, dětský pokoj nebo předsíň.
Série INDIANA je praktický nábytek ve stylu divokého západu. Zaujme svými detaily – kovové úchytky a ozdobné kování na rozích nábytku.
Díky 25 modulům jednoduše a vkusně zařídíte obývací pokoj, pracovnu, studentský pokoj nebo předsíň.

Zajímavý výrobek lze pořídit ještě tady a teď na našich stránkách v kategorii dětské programy. Vyhledejte si podobné zboží z této kategorie za zcela nejnižší cenu! To ovšem není všechno, u nás nabízíme více. Máme v nabídce však také další kousky od výrobce BRW. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známá značka BRW pro své zákazníky dodává kvalitní zboží

BRW Police Indiana do skříně JSZF2D2S Dub sutter

Provedení: Police do šatní skříně JSZF2D2S obsahuje 3 kusy v balení.
Je vyrobena z dřevotřísky ve dvou barevných provedeních:

dub sutter
borovice canyon.

INDIANA je praktický nábytek ve stylu divokého západu se zajímavými detaily – kovové úchytky a ozdobné kování na rozích nábytku. Díky 25 prvkům jednoduše a vkusně zařídíte obývací pokoj, pracovnu, dětský pokoj nebo předsíň.
Série INDIANA je praktický nábytek ve stylu divokého západu. Zaujme svými detaily – kovové úchytky a ozdobné kování na rozích nábytku.
Díky 25 modulům jednoduše a vkusně zařídíte obývací pokoj, pracovnu, studentský pokoj nebo předsíň.

Unikátní a žádaný produkt máte možnost koupit přímo tu na našem webu v populární kategorii dětské programy! Připravili jsme pro vás ještě jiné výrobky z této rubriky za rozumné peníze. Možná ale hledáte něco jiného, naše nabídka je široká! U nás v nabídce najdete další kvalitní kousky od výrobce BRW. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Dvoudveřová šatní skříň z masivního borovicového dřeva Støraa Amanda

Amanda, to je kolekce romantických šatních skříní z certifikovaného borovicového dřeva, pocházejících z udržitelných lesů. Je jedno, jestli potřebujete kousek úložného prostoru v ložnici, chodbě či obývacím pokoji. Tyto prostorné skříně vypadají hezky všude.

Dřevo borovice je velice robustní a odolné proti poškození. Proto se s vámi může tento kousek stěhovat z bytu do bytu, aniž by se mu něco stalo. Dlouhé roky si ponechává nezměněnou kvalitu, a tak s vámi nábytek vydrží téměř navěky.

O značce:
Støraa je dánská nábytkářská značka, která sídlí v Holstebro, kde vyvíjí a vyrábí nábytek už více jak pětadvacet let.
Vlastní tým designérů svou kreativitu využívá při tvorbě produktů, které jsou nejen krásné, ale především kvalitní a spolehlivé. Návrhy se inspirují módními trendy, zároveň však v Støraa myslí i na to, že správný nábytek by měl především dělat domov domovem.
To, že jednotlivé kousky odpovídají přísným standardům, zajišťuje tým kontrolorů kvality.

Støraa, to je design, kvalita, hodnota a dostupnost.

Tento kvalitní a žádaný produkt Dvoudveřová šatní skříň z masivního borovicového dřeva Støraa Amanda je dostupný již dnes tu na stránkách v rubrice šatní skříně. Připravili jsme pro vás podobné produkty ve zmíněné kategorii za rozumné peníze!

Idea Skříň 2dveřová ONIX

Skříň 2dveřová ONIX v provedení masiv borovice je klasikou, která vás nezklame a zapadne do téměř každé domácnosti.
Je rozdělená na část se 4 policemi a část vybavenou šatní tyčí.
Dveře jsou posuvné, takže ušetříte místo při otevírání.
Pro uložení prádla a drobnějších věcí pak poslouží dvě zásuvky s kovovými pojezdy, které se nacházejí ve spodní části skříně. 
Skříň je v lakovaném provedení.
Dodáváno v demontu.
 
 
 
 
 

Vynikající produkt máte možnost dostat bez problémů tady na webu zařazený v sekci šatní skříně! Mrkněte na ještě další produkty ze zmíněné kategorie za zcela nejnižší cenu. Tato značka Idea vám může poskytnout top produkty Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Casarredo Sestava do ložnice MARKOS andersen/april (postel 160

Sestava do ložnice ze sektorového nábytku v moderním provedení v jemných barvách dokonale doplní Váš interiér.
Nábytek je vyroben z kvalitní LTD desky v barevné kombinaci borovice andersen/dub april.
Nabídka komponentů této sektorové řady umožňuje sestavit si nábytek do ložnice nebo studentského pokoje dle vlastních představ.
Sestava se skládá z (š/v/hl):
– postel (166,4 x 85,2 x 203,6 cm),
– 2 kusy nočního stolku (51 x 45,6 x 37,2 cm ),
– komody se 4 zásuvkami (102,8 x 92,2 x 40 cm),
– šatní skříně čtyřdveřové se zrcadlem (200,8 x 214 x 58 cm).
V ceně není zahrnuta matrace ani rošt, možno dokoupit, vhodný rozměr 160 x 200 cm nebo 2 ks 80 x 200 cm.
Dodáváme v demontovaném stavu.

Tento levný výrobek Casarredo Sestava do ložnice MARKOS andersen/april (postel 160, 2x NS, komoda 4S, skříň 4D) můžete najít bez problémů tady a teď na našem webu ve známé sekci ložnicové sestavy. Vyhledejte si akční výrobky z této oblíbené sekce za mimořádně nízkou cenu. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce více produktů značky Casarredo. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Přední dodavatel Casarredo vás a vaše blízké obohatí o špičkové zboží

Idea Skříň 3dveřová CORONA - bílý vosk

Skříň 3dveřová CORONA v provedení masiv borovice voskovaná v bílém odstínu, je vhodná jak do vaší domácnosti, tak především na chalupu či chatu.
Skříň má vrchní díl voskovaný v medovém odstínu.
Skříň 3dveřová CORONA je dělená v poměru 2:1.
V širší části se nachází pevná šatní tyč a police, v užší části pak naleznete tři police, z nichž dvě jsou variabilní. 
Bílá skříň je také zdobena černými kovovými úchytkami a panty. 
Skříň je možné doplnit i o další produkty z řady rustikálního nábytku Corona.
Dodáváno v demontu.
 

Designový produkt Idea Skříň 3dveřová CORONA – bílý můžete dostat také na stránkách v rubrice šatní skříně! Nyní pořídíte akční produkty z této kategorie za internetové ceny. Možná hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více! U nás totiž najdete více skvělých produktů od dodavatele Idea. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Idea Skříň třídveřová 8883

Třídveřová šatní skříň z masivní borovice je vyrobena v lakovaném provedení.
Prostor je dělený v poměru 2:1, širší část obsahuje šatní tyč a police, užší část 3 variabilní police.
Dodáváno v demontu.

Často hledaný kousek Idea Skříň třídveřová 8883 lze zakoupit pohodlně tu v kategorii šatní skříně! Máme pro vás ještě jiné zboží z této rubriky za akční cenu! Třeba hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce také další prověřené produkty od dodavatele Idea. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Idea Skříň 5 dveřová COPACABANA - hnědá

Skříň 5 dveřová COPACABANA v barevném provedení hnědý lak je velice prakticky řešená.
Šatní skříň je dělena v poměru 2:1:2 a poskytne nám tak prostor s tyčí k zavěšení oblečení i hluboké police ke srovnání věcí do komínků.
Ve střední užší části naleznete 3 police, v levé a pravé širší části šatní tyč a police.
V dolní části se nacházejí 3 zásuvky s kovovými pojezdy.
Krásná tmavá skříň s dlouhým zrcadlem na středních dveřích dá styl každé místnosti.
Vyrobená je z masivu borovice v barevném provedení hnědý lak.
Skříň perfektně ladí s ostatními kusy nábytku ze série COPACABANA v hnědém odstínu.
Dodáváno v demontu.
 
 
 
 

Tento kvalitní a levný produkt Idea Skříň 5 dveřová COPACABANA – hnědá máte možnost sehnat také tady a teď na našem webu v oblíbené sekci šatní skříně. Nyní pořídíte nové produkty ze zmíněné sekce v akci! Dodavatel Idea pro své zákazníky prodává velmi kvalitní sortiment

Casarredo Šatní skříň SCANDI 1 dub delano/borovice santorini

Moderní šatní skříň SCANDI. Vhodná do moderního interiéru.
Šatní skříň dvoudveřová je vyrobena z desky LTD v barevné kombinaci dub delano/borovice santorini světlá.
Uvnitř skříně jsou police a závěs na ramínka.
Úchyty jsou plastové.
Dodáváme v demontovaném stavu.
 


Výjimečný a žádaný produkt Casarredo Šatní skříň SCANDI 1 dub delano/borovice lze pořídit bezprostředně tady u nás umístěný v rubrice šatní skříně. Nyní si můžete vybrat unikátní zboží z této sekce za mimořádně nízkou cenu. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce také další skvělé kousky značky Casarredo. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Idea Šatní skříň MAGNUS

Třídveřová šatní skříň z masivní borovice je vyrobena v barevné provedení bílý lak.
Prostor skříně je dělený v poměru 2:1,  širší část obsahuje šatní tyč a police, užší část 3 police.
Dodáváno v demontu.

Hodně žádaný produkt Idea Šatní skříň MAGNUS máte možnost nakoupit bez obtíží tu na našich stránkách v oblíbené rubrice šatní skříně! Připravili jsme zlevněné kusy ve zmíněné rubrice ve výprodejové akci! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce však také další produkty od dodavatele Idea. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Idea Šatní skříň BERN

Šatní skříň z masivní borovice vyrobena v lakovaném provedení.
Prostor skříně je dělený v poměru 2:1, širší část obsahuje šatní tyč a police, užší část 3 variabilní police.
Dodáváno v demontu.

Tento designový výrobek máte možnost získat přímo na našem webu v kategorii šatní skříně. Nyní pořídíte oblíbené kusy z této populární sekce za výhodné peníze!

Idea Šatní skříň BASTIAN

Třídveřová šatní skříň vyrobená z masivní borovice v barevném provedení bílý lak.
Prostor je dělený v poměru 2:1, v širší části je šatní tyč a police, v užší části jsou 3 police.
Dodáváno v demontu.


Oblíbený produkt je k získání bezprostředně tu na stránkách umístěný v kategorii šatní skříně. Nyní získáte oblíbené zboží ze zmíněné sekce za výhodnou cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce najdete další prověřené kousky značky Idea. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel Idea vám může nabídnout skvělé produkty. A to ještě není vše.

Idea Skříň 5dveřová CORONA vosk 162819

Šatní skříň z masivní borovice je voskovaná, v medovém odstínu. Prostor je dělený v poměru 2:1:2. V obou širších částech je šatní tyč a police na klobouky, střední užší část obsahuje 3 variabilní police. Ve spodní části jsou 2 velké a 1 malá zásuvka.
Skříň má stylové kovové ozdobné úchytky.
Dodáváno v demontu.

Vynikající výrobek Idea Skříň 5dveřová CORONA vosk pořídíte snadno tu v kategorii šatní skříně. Nyní můžete koupit podobné produkty z této sekce za zcela nejnižší cenu. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce také další kvalitní produkty od značky Idea. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Casarredo Šatní skříň 4D MARKOS andersen/april/zrcadlo

Moderní čtyřdveřová šatní skříň provedení v barvě borovice andersen v kombinaci s dubem april dokonale doplní váš interiér.
Skříň obsahuje praktická zrcadla.
Je vyrobena z kvalitní LTD desky.
Nabídka komponentů této sektorové řady umožňuje sestavit si nábytek do ložnice nebo studentského pokoje dle vlastních představ.
Dodáváme v demontovaném stavu.

Unikátní produkt Casarredo Šatní skříň 4D dostanete teď na našem webu zařazený v sekci šatní skříně! Nyní můžete najít zcela nové výrobky ve zmiňované sekci za super ceny. Přední dodavatel Casarredo má velmi kvalitní produkty Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Idea Skříň 3dveřová - GRAND PRIX

Skříň 3dveřová GRAND PRIX je prakticky rozdělená a nabízí velkorysý prostor k uložení všech věcí. 
Nabízí rozdělení úložného  prostoru v poměru 2:1.
V pravé části se nachází 4 police pro poskládání věcí.
V levé části je kovová šatní tyč pro zavěšení oblečení a dvě zásuvky s kovovými pojezdy pro uložení doplňků a prádla. 
Vyrobená je z masivní borovice a lakovaném provedení.
Skříň je možné doplnit i o další produkty z řady rustikálního nábytku GRAND PRIX.
Dodáváno v demontu.
 
 

Tento akční produkt můžete koupit mimo jiné tu na stránkách v populární kategorii šatní skříně! Nyní najdete nové výrobky z této oblíbené sekce za internetové ceny. Věhlasný výrobce Idea pro vás vyrábí velmi kvalitní zboží. To však není všechno, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce ovšem více kvalitních produktů od výrobce Idea. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Casarredo Šatní skříň SCANDI 2 borovice santorini/dub delano

Moderní šatní skříň SCANDI. Vhodná do moderního interiéru.
Šatní skříň dvoudveřová je vyrobena z desky LTD v barevné kombinaci borovice santorini světlá/dub delano.
Uvnitř skříně jsou police a závěs na ramínka.
Úchyty jsou plastové.
Dodáváme v demontovaném stavu.

Žádaný produkt máte možnost pořídit také tady u nás v kategorii šatní skříně. Nyní koupíte unikátní výrobky z této rubriky za nejlepší ceny. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce však také více skvělých produktů od výrobce Casarredo. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významná značka Casarredo pro své zákazníky prodává prvotřídní zboží.

Idea Skříň 3dveřová 8877 lak

Provedení:
Lakovaná třídvéřová skříň v provedení masiv borovice bude ozdobou každého pokoje. 
Robustní skříň je prakticky rozdělena do tří částí v poměru 2:1. Pravá část skříně disponuje otočnými dveřmi, za kterými najdete šatní tyč. V levé části se nachází praktické variabilní police. Do skříně tak přehledně uložíte veškerou garderobu.
Na velké skříni dokonale vynikne kresba dřeva. Nábytek v přírodním lakovaném odstínu si vás získá. 
Tloušťka materiálu: 1,5 cm
Zboží je dodáváno v demontu.

Super produkt můžete koupit již dnes tu umístěný v kategorii šatní skříně. Nyní najdete parádní zboží z této známé sekce za skvělou cenu.

Idea Šatní skříň GENF

Šatní skříň se dvěma dveřmi je vyrobena z masivní borovice, lakované provedení.
Prostor je dělený na 2 poloviny. V jedné polovině je šatní tyč a police, v druhé polovině jsou 3 variabilní police.
Dodáváno v demontu.

Výjimečný produkt Idea Šatní skříň GENF je dostupný bezstarostně tady na webu v rubrice šatní skříně. Prozkoumejte akční produkty ve zmíněné sekci ve slevě!

Idea Skříň 2dveřová 8875 lak

Provedení:
Lakovaná dvoudvéřová skříň v provedení masiv borovice bude ozdobou každého pokoje. 
Jednoduchá skříň disponuje otočnými dveřmi, za kterými najdete šatní tyč. Do skříně tak přehledně uložíte veškerou garderobu.
Na velké skříni dokonale vynikne kresba dřeva. Nábytek v přírodním lakovaném odstínu si vás získá. 
Zboží je dodáváno v demontu.

Žádaný produkt dostanete ještě tu v oblíbené rubrice šatní skříně. Nyní získáte kvalitní produkty ve zmíněné sekci za báječnou cenu!

BRW Skříň Indiana JSZF3D2S Dub sutter

Provedení: Prostorná šatní skříň JSZF3D2S obsahuje tyč na zavěšení šatů, 2 zásuvky na válečkových kolejničkách, úložný prostor a 5 polic.
Je vyrobena z dřevotřísky ve dvou barevných provedeních:

dub sutter
borovice canyon.

INDIANA je praktický nábytek ve stylu divokého západu se zajímavými detaily – kovové úchytky a ozdobné kování na rozích nábytku. Díky 25 prvkům jednoduše a vkusně zařídíte obývací pokoj, pracovnu, dětský pokoj nebo předsíň.
Série INDIANA je praktický nábytek ve stylu divokého západu. Zaujme svými detaily – kovové úchytky a ozdobné kování na rozích nábytku.
Díky 25 modulům jednoduše a vkusně zařídíte obývací pokoj, pracovnu, studentský pokoj nebo předsíň.


Akční a ve slevě výrobek BRW Skříň Indiana JSZF3D2S Dub sutter můžete pořídit přímo tady na webu zařazený v sekci dětské programy! Podívejte se na vyjímečné produkty ve zmiňované rubrice v akci! Oblíbená značka BRW může nabídnout top produkty. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás taky více kvalitních produktů od výrobce BRW. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Idea Skříň 3dveřová CORONA vosk 162818

Šatní skříň je vyrobena z borovice masiv. Je voskovaná v medovém odstínu.
Prostor skříně je dělený v poměru 2:1  širší část šatní tyč a police na klobouky, užší část 3 police ve spodní části 1 velká a 1 malá zásuvka, kovové ozdobné úchytky.
Dodáváno v demontu.


Diskontní výrobek Idea Skříň 3dveřová CORONA je k dostání aktuálně tu ve známé sekci šatní skříně. Nyní si můžete pořídit podobné produkty z této populární rubriky za super cenu! Nebojte, máme toho více, podívejte se také na další skvělé zboží od výrobce Idea. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

BRW Šatní skříň Salins SZF/153 - modřín sibiu světlý/borovice larico

Hledáte šatní skříň do vaší ložnice? Pak se poohlédněte po skříni s kombinací poliček a šatních tyčí. Do šatní skříně je zapotřebí pověsit kabáty, bundy, košile, ale také uložit i spoustu oblečení do komínků. Přesně takovou šatní skříní je i skříň Salins.
Šatní skříň SALINS SZF/153 je vyrobená z lamina v barevném provedení modřín sibiu světlý/borovice larico. Tato kombinace barev krásně prosvětlí váš interiér a opticky jej zvětší. Vnitřek skříně má k dispozici police a šatní tyče. Nosnost police je maximálně 5 kg. K této skříni je možné přikoupit sadu dalších 3 polic POL/66, které si můžete uvnitř skříně umístit do jakékoliv výšky – v návaznosti na předvrtané otvory uvnitř.Dveře jsou posuvné, snadno otvíratelné. Ušetří vám místo v prostoru.
Dodáváno v demontu. Montáž je s pomocí přiloženého návodu jednoduchá.
Skříň je možné kombinovat s dalšími prvky ze systému Salins. Ložnice Salins se stane základem pro vytvoření útulnéhoa moderního uspořádání. Skládá se z šesti prvků nábytku, ze kterého si jednoduše zařídíte moderní a útulnou ložnici.


Zajímavý výrobek BRW Šatní skříň Salins SZF/153 – modřín sibiu lze sehnat také tady na webu v populární rubrice salins! Máme pro vás podobné výrobky z této oblíbené sekce za výhodné peníze. Věhlasná značka BRW může nabídnout kvalitní zboží