Antares Sedací pytel Euroball

Provedení: Velmi oblíbený sedací vak ve tvaru fotbalového míče, který si ocení nejen malí fotbalisté.
Před použitím výrobku si prosím přečtěte návod – viz. Montážní návod.
Je opatřen dvojitým uzávěrem, díky kterému je možné sypký polystyren odebírat nebo doplňovat, tak jak Vám to bude vyhovovat. Objem 0,314 m3.
Tento typ sedacího pytle nabízíme i v menší velikosti.
Postup objednání: Ze vzorníku si vyberte hlavní potahovou látku a do poznámky v objednávce napište látku doplňkovou.

Oblíbený a kvalitní produkt Antares Sedací pytel Euroball jde pořídit jednoduše tu ve známé rubrice sedací vaky a pytle. Máme pro vás ještě další produkty ve zmíněné kategorii za báječnou cenu!

Antares Sedací pytel Euroball Medium

Provedení: Velmi oblíbený sedací vak ve tvaru fotbalového míče, který si ocení nejen malí fotbalisté. Je opatřen dvojitým uzávěrem, díky kterému je možné sypký polystyren odebírat nebo doplňovat, tak jak Vám to bude vyhovovat. Nosnost je 120 kg.
Před použitím výrobku si prosím přečtěte návod – viz. Montážní návod.
Tento typ sedacího pytle nabízíme i ve větší velikosti.
Postup objednání: Ze vzorníku si vyberte hlavní potahovou látku a do poznámky v objednávce napište látku doplňkovou.

Tento neodolatelný produkt Antares Sedací pytel Euroball získáte mimo jiné tady na našem webu v kategorii sedací vaky a pytle! Nyní si můžete koupit skvělé produkty z této oblíbené rubriky za parádní cenu!

Tempo Kondela Sedací vak BOBEK + kupón KONDELA10 na okamžitou slevu 3% (kupón uplatníte v košíku)

Provedení: Tvarovatelný sedací vak ve tvaru fotbalového míče je vyroben z ekokůže v barevném provedení bílá / černá.
Ideální pomocník do dětských či studentských pokojů, obýváků apod.
Před použitím výrobku si prosím přečtěte návod – viz. Montážní návod.

Tento kvalitní a levný produkt Tempo Kondela Sedací vak BOBEK + kupón KONDELA10 na okamžitou získáte přímo tu na našich stránkách zařazený v kategorii sedací vaky a pytle! Najděte si podobné kousky ze zmíněné kategorie za výprodejovou cenu. Tím ale naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více. U nás najdete další skvělé zboží od značky Tempo Kondela. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Výrobce Tempo Kondela pro vás připravuje vynikající zboží A to je teprve začátek!

Sedia Sedací vak Míč

Provedení: Pohodlný sedací vak MÍČ je vyrobený v designu velkého fotbalového míče.
Výplň tohoto vaku tvoří bílé předpěněné polystyrenové EPS kuličky, které lze podle potřeby díky dvojitému skrytému uzávěru lehce odebírat nebo doplňovat a přizpůsobit tak plně sezení na tomto vaku momentální potřebě sedícího.
Polystyrenové EPS kuličky splňují výhlášku Ministerstva zdravotnictí o hygienických požadavcích. Tyto kuličky nabízíme k dokoupení jako samostatné zboží.
Před použitím výrobku si prosím přečtěte návod – viz. Montážní návod.
Nosnost: 120 kg
Míč nabízíme v základní barvě podle výběru s kombinací černou.
U tohoto polštáře nabízíme i možnost kombinace 2 různých vybraných barev jednoho druhu vybrané látky – toto je nutné specifikovat v poznámce objednávky.


Kvalitní produkt Sedia Sedací vak Míč máte možnost najít aktuálně tady na webu zařazený v sekci sedací vaky a pytle. Nyní si můžete pořídit zlevněné produkty z této známé kategorie za super ceny! Známá značka Sedia dodává skvělý sortiment. U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás další skvělé zboží od značky Sedia. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.