Casarredo Jídelní stůl rozkládací TWINS 140x80 dub artisan/bílá mat

Rozkládací jídelní stůl TWINS 140×80 vás zaujme svým elegantním a netradičním zpracováním.
Stůl je vyroben z kvalitní LTD. Barevné provedení je v kombinaci dub artisan / bílá mat.
Plocha stolu před rozložením je 140 x 80 cm, plocha stolu po rozložení je 180 x 80 cm. 
Dodáváme v demontovaném stavu.
Doporučujeme zakoupit jídelní židle z naší nabídky. V té naleznete také například servírovací stolky či potravinové skříně.

Akční a ve slevě produkt máte možnost koupit právě u nás v oblíbené kategorii jídelní stoly. Získejte parádní produkty z naší kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás taky další vybrané kousky od dodavatele Casarredo. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Casarredo vám může poskytnout velmi kvalitní sortiment Vždyť to vidíte sami.

Bílé pojízdné poličky YAMAZAKI Tower

Úložného prostoru není nikdy dost, a pokud je pojízdný, máte vyhráno! Japonská značka Yamazaki proto vytvořila pojízdné poličky, které využijete jako servírovací stolek, pojízdný bar, anebo… cokoli vás jen napadne. Tolik funkcí a stále vysoká elegance, to je to, proč značku Yamazaki tak milujeme.

Poznámka: Nosnost jedné poličky je 3 kg.


Oblíbený produkt Bílé pojízdné poličky YAMAZAKI lze pořídit v pohodě tady na stránkách v oblíbené kategorii servírovací stolky. Najděte si ostatní produkty z této populární rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu!