Šedý slunečník Madison Syros

Užijte si horké dny se slunečníkem Syros od značky Madison. Tvoří ho polyakrylový povrch, který odpuzuje vodu. Zároveň má faktor ochrany před slunečním zářením SPF 50+. Zaujmout vás může i speciálním designem, díky kterému dochází k proudění vzduchu, které předchází převrhnutí slunečníku a sezení pod ním je příjemnější. Doporučujeme ke slunečníku dokoupit základnu Luxe. ¨


Akční a ve slevě výrobek Šedý slunečník Madison Syros, ø 350 máte možnost najít lehce tu na stránkách v populární kategorii slunečníky! Vyhledejte si nové produkty z této sekce ve výhodné akci! Možná ale hledáte něco jiného, náš sortiment je široký! Máme v nabídce však také další zboží od značky MADISON. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Béžový slunečník Madison Syros

Užijte si horké dny se slunečníkem Syros od značky Madison. Tvoří ho polyakrylový povrch, který odpuzuje vodu. Zároveň má faktor ochrany před slunečním zářením SPF 50+. Zaujmout vás může i speciálním designem, díky kterému dochází k proudění vzduchu, které předchází převrhnutí slunečníku a sezení pod ním je příjemnější. Doporučujeme ke slunečníku dokoupit základnu Luxe.

Akční výrobek získáte snadno u nás v kategorii slunečníky. Nyní si můžete pořídit ještě ostatní produkty z této populární rubriky ve slevě! Významný dodavatel MADISON pro své zákazníky nabízí top sortiment. Udělejte radost sami sobě! U nás vám nabídneme víc, mrkněte na více skvělých kousků značky MADISON. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.