Tempo Kondela Zahradní lavička ROTINA NEW - černá / přírodní + kupón KONDELA10 na okamžitou slevu 3% (kupón uplatníte v košíku)

Zahradní lavička ROTINA NEW je vyrobena je z kovu v černém provedení a doplněna je o dřevo v přírodní barvě.
Romantický nádech ji dodávají jemné ornamenty na opěradle a opěrkách na ruce. 
Vlastnosti lavice:

Materiál: kov / dřevo
Barva: černá / přírodní
Rozměry (ŠxHxV): 127x60x85 cm
Výška sedu: 40 cm
Hloubka sedu: 41,5 cm
Šířka sedu: 124 cm
Nosnost: 150 kg
S ozdobnými prvky
Dodávané v demontu

Vyberete si z naší nabídky zahradního nábytku také další produkty pro Vaši zahradu – například zahradní houpačku, lehátko k relaxaci, či praktický slunečník.


Tento akční produkt naleznete rovnou tady na našich stránkách v kategorii lavice! Vyberte si ještě ostatní produkty ve zmíněné sekci z pohodlí domova! To ale není vše, u nás nabízíme více. U nás v nabídce totiž najdete další prověřené produkty značky Tempo Kondela. Najdete je níže na této stránce.

Černý slunečník bez podstavce Bonami Essentials Sun

Zpříjemněte si venkovní posezení pod rozpáleným sluncem se slunečníkem od značky Bonami Essentials. Ten vás spolehlivě ochrání před přímým slunečným svitem a vykouzlí ochlazující stín.

Slunečník je vyroben z polyesterového materiálu. Velkou výhodou je takřka nulová údržba, budete tak moct svůj čas zužitkovat zábavněji než s hadříkem v ruce.

Nezapomeňte si k tomuto pomocníkovi pořídit i podstavecod stejné značky.

U slunečníků jsou důležité hlavně tyto dva faktory – úhel naklonění a úroveň ochrany.

V parných letních dnech, jak slunce mění svou polohu jistě oceníte, když budete moci slunečník postupně naklánět tak, abyste byli neustále ve stínu. V opačném případě bude v pozdějších hodinách téměř zbytečný.

Dále si všímejte úrovně ochrany. Minimální gramáž potahu by měla být 180 g a slunečník musí splňovat ochranu alespoň před mírným deštěm. Prémiové slunečníky pak poskytují zvýšenou ochranu proti UV záření.

Poznámka: Průměr tyče slunečníku je 3,7 cm.

Žádaný produkt můžete sehnat bez obtíží na stránkách zařazený v sekci slunečníky. Nyní si můžete vybrat ještě podobné zboží z této sekce za rozumné peníze. Přední dodavatel Bonami Essentials svým zákazníkům nabízí velmi kvalitní sortiment. A to ještě není vše.

Černý podstavec na slunečník Bonami Essentials

Pokud hledáte stabilní základu pro váš slunečník, jste na správném místě. Tento podstavec od značky Bonami Essentials jej dokáže spolehlivě ukotvit a vy si konečně budete moct užívat venkovní posezení v příjemném stínu.

Velkou výhodou je takřka nulová údržba, budete tak moct svůj čas zužitkovat zábavněji než s hadříkem v ruce.

Poznámka: Základnu lze naplnit vodou i pískem.
• hmotnost po naplnění vodou: 52 kg
• hmotnost po naplnění pískem: 62 kg

Podstavec se skládá pouze z plastových částí, kovová konstrukce patří ke slunečníku. Vnitřní průměr tyče je 5 cm.

Vhodné slunečníky:
Černý slunečník Happy Sun
Béžový slunečník Happy Sun

Zajímavý produkt Černý podstavec na slunečník Bonami Essentials, ø 100 cm můžete získat pohodlně na našem webu zařazený v sekci slunečníky. Nyní pořídíte jiné zboží ve zmiňované kategorii za extra cenu! Přední výrobce Bonami Essentials dlouhodobě poskytuje top produkty. To ale není vše, u nás vám nabídneme víc! U nás totiž najdete další kvalitní kousky značky Bonami Essentials. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Černý podstavec na slunečník Bonami Essentials Sun

Pokud hledáte stabilní základu pro váš slunečník, jste na správném místě. Tento podstavec od značky Bonami Essentials jej dokáže spolehlivě ukotvit a vy si konečně budete moct užívat venkovní posezení v příjemném stínu.

Velkou výhodou je takřka nulová údržba, budete tak moct svůj čas zužitkovat zábavněji než s hadříkem v ruce.

Vnitřní průměr podstavce je 38 mm.

Výjimečný produkt lze sehnat také tady na našich stránkách ve známé rubrice slunečníky. Najděte si ještě další zboží ve zmíněné rubrice za výborné peníze! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce však také další kousky značky Bonami Essentials. Výběr toho nejlepšího najdete níže.