Oranžová podnožka s úložným prostorem Domopak Lion

Podnožka, stolička a úložný box zároveň. Tento dětský kousek od značky Domopak je věrným společníkem a pomůže uschovat všechny menší hračky, se kterými si zrovna váš malý rošťák nehraje.


Tento žádaný produkt můžete získat rovněž tady u nás v sekci podnožky. Podívejte se na zlevněné výrobky ve zmiňované kategorii za rozumné peníze! Nebojte, máme toho více, mrkněte také na další prověřené zboží od značky Domopak. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Přední značka Domopak dodává velmi kvalitní sortiment. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Bílá koupelnová stolička z ořechového dřeva s úložným prostorem Wenko Norway

Wenko, to je vždy dobrý nápad, jak zajistit, aby vaše koupelna vypadala čistě a uklizeně. Prostě žádný chaos!

Jejich doplňky jsou chytré a užitečné, a oblíbí si je opravdu každý!


Tento vynikající produkt Bílá koupelnová stolička z ořechového dřeva můžete koupit lehce tady u nás v kategorii koše na prádlo! Připravili jsme nové kousky z naší sekce za výborné peníze! V očích zákazníků popupární značka WENKO svým zákazníkům dodává vysoce kvalitní produkty. A to je teprve začátek. To ovšem není vše, u nás vám nabízíme více. Podívejte se taky na další skvělé produkty značky WENKO. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Stolička z ořechového dřeva s úložným prostorem Wenko Norway

Wenko, to je vždy dobrý nápad, jak zajistit, aby vaše koupelna vypadala čistě a uklizeně. Prostě žádný chaos!

Jejich doplňky jsou chytré a užitečné, a oblíbí si je opravdu každý!


Velmi žádaný výrobek pořídíte ještě tady u nás umístěný v kategorii stoličky! Nyní můžete získat podobné produkty z této kategorie za rozumné peníze!

Bílá dřevěná stolička s úložným prostorem Wenko Oslo

Pokud jste si vysnili harmonickou koupelnu, kde se budete každý všední den cítit jako v malých lázních, pak je tento kousek skvělý nápad ♥

Dřevo v koupelně totiž působí obzvlášť přívětivým a hřejivým dojmem. Značka Wenko opět dokazuje svou schopnost snoubit funkční a praktickou věc s okouzlujícím zevnějškem ♥


Hodně prodávaný produkt můžete získat aktuálně na webu v populární rubrice stoličky. Nyní pořídíte podobné produkty z naší sekce jednoduše online!

Rojaplast Dětský stoleček na hraní CONSTRUCTABLE

Plastový dětský stoleček na hraní. STOLEK + 2 STOLIČKY.
Výrobek je určen ke hře pro děti starší 3 let. 
Základní deska byla rozdělena na několik částí, může tak sloužit jako úložný prostor například pro stolní hry, psací potřeby atd.
Fotografie jsou ilustrační. Lego a další příslušenství nejsou součástí!
Židle lze zakoupit zvlášť.

Prezentace produktu zde
 

výška stolku
44cm

šířka stolku
51cm

délka stolku
51cm

hmotnost
4,3 kg

materiál
plast

barva
modrá + červená + bílá

rozměr balení
52,5x52x11,5cm

materiál balení
karton

Často hledaný produkt seženete aktuálně tu na webu v oblíbené rubrice dětské stoly! Prozkoumejte unikátní produkty ze zmíněné sekce za příznivou cenu.

Zelená podnožka s úložným prostorem Domopak Elephant

Podnožka, stolička a úložný box zároveň. Tento dětský kousek od značky Domopak je věrným společníkem a pomůže uschovat všechny menší hračky, se kterými si zrovna váš malý rošťák nehraje.


Exkluzivní produkt Zelená podnožka s úložným prostorem Domopak jde koupit nyní tady na stránkách v rubrice dětské skříně a úložné prostory. Nyní získáte nové produkty ze zmíněné sekce za výhodné peníze. Populární výrobce Domopak vám může nabídnout kvalitní sortiment. Udělejte radost sami sobě!

Šedá koženková podnožka s úložným prostorem Domopak

Podnožka, stolička a úložný box zároveň. Tento kousek od značky Domopak je věrným společníkem a pomůže uschovat všechny drobné věci, které zrovna nepotřebujete nebo nechcete mít na očích.

Unikátní produkt Šedá koženková podnožka s úložným prostorem Domopak lze nakoupit ještě tu na našich stránkách umístěný v sekci podnožky. Nyní můžete získat kvalitní produkty ze zmíněné rubriky snadno online. Máme toho více, máme v nabídce také další kvalitní kousky od výrobce Domopak. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.