Dřevěné uhlí ENDERS

Bukové uhlí značky ENDERS vás nesmí minout. Zejména pokud vlastníte gril Aurora, či jiný stolní gril. Uhlí v kombinaci s podpalovací pastou zajistí rychlé zapalování a usnadní vám tak celý proces grilování.

Tento akční a ve slevě produkt Dřevěné uhlí ENDERS můžete získat lehce tady na našem webu umístěný v kategorii grily a příslušenství. Nyní si můžete pořídit akční zboží z této oblíbené rubriky ve výhodné akci. Věhlasný dodavatel ENDERS pro vás připravuje kvalitní výrobky. Nové kousky každý den!

Stolní gril na dřevěné uhlí Cattara Keg

Tento kompaktní přenosný gril si s sebou můžete vzít kamkoli. Je vyroben z oceli s tmavým práškovým lakováním. Díky tomu, že vydává minimum kouře, se hodí dokonce i na stůl. Disponuje zabudovaným větrákem, který je napájený pomocí 4 AA baterií či mikro USB konektoru (není součástí balení). Ten lze regulovat či vypnout a jeho výhodou je, že umožňuje rychlejší rozhoření dřevěného uhlí.

Průměr grilovací plochy je 30 cm a součástí balení je litinový rošt a brašna pro snadné uskladnění a přenášení.

Nejprodávanější produkt můžete nakoupit bezprostředně na našem webu v populární sekci grily. Nyní si můžete pořídit ještě jiné produkty z této známé sekce za extra cenu! V očích zákazníků populární výrobce Cattara pro své zákazníky nabízí velmi kvalitní sortiment. Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Nerezový stolní gril WMF LONO

Pořiďte si do kuchyně chytrý kuchyňský spotřebič od WMF, který udělá většinu práce za vás. Nad vařením tak strávíte mnohem méně času, který si pak užijete s přáteli.


Hodně povedený produkt Nerezový stolní gril WMF LONO jde nakoupit rovněž na webu v populární kategorii kontaktní grily. Nyní si můžete koupit vyjímečné produkty z naší sekce za výhodné peníze. To není všechno, u nás vám nabídneme víc. Mrkněte také na více kvalitních produktů značky WMF. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední značka WMF má v nabídce vysoce kvalitní sortiment.