Tapeta do dětského pokoje Art For Kids Vintage

Originální, překrásná tapeta, která se stane unikátní ozdobou jakéhokoli interiéru.

K dispozici je o šířce 48 cm a délce 10 m a na zeď ji umístíte velmi snadno (instrukce jsou součástí balení). Při standardní výšce zdí (2,4 m nebo méně) nalepíte 4 pruhy tapety, tedy pokryjete šířku zdi 1,92 m.

Art For Kids, dětské doplňky dětmi inspirované

Děti jsou odvážné, kreativní a legrační. A to francouzskou značku Art For Kids inspiruje ke tvorbě doplňků a dekorací, jejichž design se pyšní stejnými přívlastky.

Art For Kids vás zve do světa zasvěceného bezmezné dětské fantazii, do světa, který učaruje jak těm nejmenším, tak jejich rodičům. Tyhle kousky jsou tak úžasně hravé, a přesto vkusné a originální, že si je budete chtít dopřát i vy sami.

Děti touží po tom mít svůj pokojík vyzdobený podle svých přání a snů. Rodiče si zase přejí, aby se hodil ke zbytku interiéru. A přesně to produkty od Art For Kids dokáží.

Jsou kvalitní, bezpečné a ekologické.

Levný kus Tapeta do dětského pokoje Art For Kids Vintage, lze pořídit mimo jiné tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii dětské tapety. Vyberte si skvělé produkty z této oblíbené rubriky za skvělou cenu.

Tapeta Global Art Production Gold Geometry

Pod zkratkou GAP se skrývá značka Global Art Production a už podle názvu je jasné, že v jejich produkci naleznete něco neobyčejného. Jejím cílem je přeměnit obyčejné interiéry v nádherné místo, a to za pomoci krásných světel a dekorací pro vaše stěny.

Důkazem je i tato tapeta s nádherným geometrickým vzorem, která je vyrobena z netkané tkaniny. Ta vzniká stlačením vysoce kvalitní celulózy, polyesteru a syntetických vláken a vyniká hlavně odolností a velmi snadnou aplikací na zeď.

Vysoce kvalitní produkt Tapeta Global Art Production je k dostání bez problémů tu na webu zařazený v kategorii tapety! Nyní můžete koupit akční produkty ve zmíněné sekci za výprodejovou cenu. To ale ovšem není všechno, u nás nabízíme více! Máme v nabídce ovšem další kvalitní produkty od výrobce Global Art Production. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velkoformátová tapeta Artgeist Mallorca Mood

Velkoformátové tapety jsou instantní estetickou vzpruhou každého interiéru. Stačí několik tahů a celá místnost získá osobité kouzlo, které posouvá hranice všednodenní reality.
Je to víc než dekorace. Je to nový rozměr.
A proč zrovna tapety od Artgeist?
● rychlá a snadná instalace
● tapeta je voděodolná a oděruodolná
● použité tiskové barvy jsou ekologické a zdraví nezávadné, nemusíte se tedy bát dát tapetu třeba do dětského pokoje
● tisk si udržuje stálobarevnost

NÁŠ TIP
K tapetám Artgeist si nezapomeňte pořídit odpovídající náčiní. Samozřejmě ale můžete využít i lepidlo jiné značky.

Tento výjimečný kousek Velkoformátová tapeta Artgeist Mallorca Mood, 400 x 280 cm jde nakoupit ještě na stránkách v rubrice tapety! Nyní můžete najít ještě jiné kousky z této sekce za výhodnou cenu! To není všechno, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás taky více skvělých produktů od dodavatele Artgeist. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Artgeist vás a vaše blízké obohatí o vynikající sortiment.