Bílý toaletní stolek se zrcadlem

Rozlučte se s mačkáním se u jednoho zrcadla. Ranní boj o dokonalý vzhled můžete zvládnout s klidem a úsměvem na tváři. Ne nadarmo měly naše babičky toaletku ve svých ložnicích.

Toaletní stolek Chez Ro Beauty nabízí úctyhodný prostor pro uchování dekorativní kosmetiky, šperků i parfémů. Nejen, že má 2 šuplíky, ale ivýklopnou desku, který skrývá zabudované zrcadlo. Součástí balení je také stolička.

Toaletka tak nabízí vše, po čem ženy touží. Útočiště, které máte jen pro sebe a zároveň místo, kde se nachází vše na dosah ruky.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Bílý toaletní stolek se zrcadlem, naleznete ještě tu na našich stránkách umístěný v sekci toaletní stolky. Připravili jsme nové produkty ve zmíněné sekci jednoduše online!

BRW Zrcadlo Pori NAD - bílý lesk

Ložnice je ideálním místem k odpočinku a proto by na nás měla působit příjemným a harmonickým dojmem.Ten můžeme podtrhnout i díky nejrůznějším doplňkům. Například díky zrcadlu.
Zrcadlo PORI je vyrobeno v bílém lesku v kombinaci s barevným provedení dub polský. Bude se skvělevyjímat v prostoru na zdi a nebo jako doplněk k toaletce PORI, kterou je možné dokoupit zvlášť (viz související zboží). 
Průměr zrcadla 16 cm.
Materiály:

Zadní deska – bílý lesk,
Ostatní prvky – dub polský,
3mm zrcadlo.

Dodáváno v demontu. Montáž je snadná.
Doporučujeme kombinovat s ostatním nábytkem PORI.
 


Výjimečný a žádaný výrobek lze koupit právě teď tu na našem webu v oblíbené rubrice pori! Nyní si můžete vybrat zlevněné produkty z této kategorie za báječnou cenu! Tato vyjímečná značka BRW poskytuje vynikající produkty. Přesvědčte se!

Bílý toaletní stolek se zrcadlem

Rozlučte se s mačkáním se u jednoho zrcadla. Ranní boj o dokonalý vzhled můžete zvládnout s klidem a úsměvem na tváři. Ne nadarmo měly naše babičky toaletku ve svých ložnicích.

Toaletní stolek Chez Ro Beauty nabízí úctyhodný prostor pro uchování dekorativní kosmetiky, šperků i parfémů. Nejen, že má 1 šuplík, ale i výklopnou desku, která skrývá zabudované zrcadlo. Součástí balení je také stolička.

Toaletka tak nabízí vše, po čem ženy touží. Útočiště, které máte jen pro sebe a zároveň místo, kde se nachází vše na dosah ruky.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Bílý toaletní stolek se zrcadlem, šperkovnicí a stoličkou Bonami Essentials Beauty dostanete aktuálně tu na webu v oblíbené sekci toaletní stolky! Nyní pořídíte akční výrobky ze zmíněné sekce v bezva akci! Máme toho více, mrkněte na další skvělé produkty od dodavatele Bonami Essentials. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Tato značka Bonami Essentials pro své zákazníky poskytuje prvotřídní sortiment. Udělejte si radost.

BRW Toaletka Pori TOL - bílý lesk

Snad každá žena jednou v životě zatoužila po příjemném kosmetickém koutku, kde by se mohla zkrášlovat.Pokus i vy právě toužíte po takovém místě, pak máme pro vás tip v podobě toaletního stolku PORI, díkykterému rychle a efektně proměníte běžný kout v místnosti na kosmetický salón.
Toaletní stolek PORI je vyroben v bílém lesklém provedení s jemnou vložkou z barevného provedení dub polský.Stolek je umístěn na originálním masivním rámu, který je lakovaný.
Funkčnost toaletního stolku PORI můžete zvýšit díky zrcadlu ze stejnojmenné kolekce (viz související zboží) a tak vytvořit dokonalý kout krásy.
Materiál:

Přední strana zásuvky – bílý lesk, PVC hrany,
Podstavec – dub polský.

Dodáváno v demontu. Montáž je snadná.Doporučujeme kombinovat s ostatním nábytkem PORI.


Tento diskontní produkt lze pořídit v pohodě tady na našich stránkách v kategorii pori! Nyní najdete oblíbené produkty ve zmiňované rubrice za výhodnou cenu! U nás nabízíme více, máme v nabídce však také další vybrané produkty od výrobce BRW. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce BRW vám poskytuje vynikající sortiment.