Idea Toaletní stolek STELLA

Provedení:
Toaletní stolek STELLA, se čtyřmi zásuvkami, uschová všechny její kosmetické vychytávky, doplňky, šperky a jiné tajnosti. Tento stolek je vyroben z MDF, nohy tvoří masivní borovice.
Stolek je vyroben v elegantním bílém provedení. Díky zdobenými úchytkám se stane ústředním kouskem v místnosti. Stolek lze doplnit o jednoduché zrcadlo či pohodlnou stoličku ze stejné řady.
Dopřejte své ženě její vlastní prostor pro krásu.

Akční kus jde pořídit v pohodě tu na našem webu umístěný v kategorii odkládací stolky. Nyní si můžete vybrat skvělé produkty z této rubriky za super peníze. Třeba hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce ovšem více kousků značky Idea. Najdete je níže na této stránce. Přední značka Idea představuje skvělé zboží A to je teprve začátek.

Idea Toaletní stolek se zrcadlem STELLA

Provedení:
Toaletní stolek se zrcadlem STELLA na vás dýchne romantikou a naprostou pohodou. Tento stolek je vyroben z MDF, nohy tvoří masivní borovice.
Jedinečný stolek obsahuje pět zásuvek. Dvě menší se nachází po bocích stolku a lze do nich ukrýt šperky a jiné doplňky. Do prostoru pod zrcadlem postavíte oblíbené parfémy. A do tří větších zásuvek pod plochou stolu uložíte vaše kosmetické produkty, šminky i hřeben. 
Dopřejte si luxus domácí péče a umístěte do vaší ložnice tento krásný kousek nábytku.

Velmi žádaný produkt Idea Toaletní stolek se zrcadlem dostanete právě teď tady na našem webu zařazený v rubrice odkládací stolky. Nyní si můžete vybrat vyjímečné produkty ze zmíněné sekce za výborné peníze. To však není vše, náš sortiment je ale široký. U nás v nabídce najdete další kousky od dodavatele Idea. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.