Unis TV stolek rohový se sklem 22181 dub

Provedení: Rohový stolek televizní z dubového masivu s prosklenými dvířky a zásuvkou.
Šíře stolku je 120cm. Hloubka 60cm.Celková výška 75cm. Povrchová úprava: Stůl je zakončen dekoračním transparentním voskem OSMO COLOR, který nechá vyniknout přirozenou kresbu dřeva. Vosk odpuzuje vodu a nečistoty, neobsahuje žádné konzervační látky a je zdravotně nezávadný.

Tento exkluzivní produkt seženete v pohodě tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii televizní stolky. Vyhledejte si podobné výrobky z této sekce ve výprodejové akci! Významný dodavatel Unis má k dispozici vysoce kvalitní sortiment. Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás další kvalitní zboží od značky Unis. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unis TV stolek rohový 22180 dub

Provedení: Rohový stolek televizní je vyroben z dubového masivu s dřevěnými dvířky a zásuvkou.
Šíře stolku je 120cm. Hloubka 60cm.Celková výška 75cm.
Povrchová úprava: Stůl je zakončen dekoračním transparentním voskem OSMO COLOR, který nechá vyniknout přirozenou kresbu dřeva. Vosk odpuzuje vodu a nečistoty, neobsahuje žádné konzervační látky a je zdravotně nezávadný.

Velmi žádaný kousek Unis TV stolek rohový 22180 lze koupit bez problémů tu na stránkách v oblíbené kategorii televizní stolky! Prozkoumejte ještě jiné produkty ve zmíněné kategorii za super cenu.