Sada 2 úložných boxů na brambory a česnek Antic Line

Nádech starých časů a kouzlo retro stylu, to je poznávací znamení dekorací Antic Line. Díky tomu vypadají, že v sobě skrývají stovky příběhů, které jen čekají, až vyplují na povrch. A jaký příběh do nich vtisknete vy?


Exkluzivní produkt Sada 2 úložných boxů můžete nakoupit zrovna tady u nás umístěný v sekci dózy! Máme pro vás nové zboží z této populární sekce za extra cenu! Náš sortiment je široký, máme v nabídce další prověřené produkty od značky Antic Line. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Hnědo-zelený úložný box na brambory Snips Potatoes

Jsou hraví, jsou šikovní, jsou šik! Italští pomocní do kuchyně od Snips vám zjednoduší život a ušetří hromadu času i nervů.

Snips navrhuje nejen nápadité, ale i praktické kousky v kvalitním provedení, se kterými bude čas trávený v kuchyni jedna radost.

Dobré vědět: Box unese až 3 kg zeleniny.

Tento kvalitní a žádaný produkt Hnědo-zelený úložný box na brambory Snips Potatoes je k sehnání bez obtíží tu na stránkách ve známé rubrice dózy! Máme pro vás zlevněné produkty z této sekce na pár kliknutí. Známá značka Snips pro své zákazníky prodává prvotřídní výrobky

Bílo-zelený úložný box na brambory Snips Potatoes

Stačí chytrý nápad, skvělý design a prvotřídní provedení a jeden kousek udělá tolik radosti! Ušetřete si čas i kupu nervů v kuchyni a vybavte se vychytanými kousky od italské značky Snips. Její designéři si dávají záležet nejen na vzhledu, ale i na praktičnosti. Jednou je zkusíte a už je nebudete chtít dát z ruky!

Box je vyroben z polypropylenu a unese až 3 kg zeleniny.


Výjimečný a žádaný produkt Bílo-zelený úložný box na brambory je dostupný snadno tady u nás v oblíbené rubrice dózy. Nyní získáte ještě jiné produkty z této oblíbené rubriky za extra cenu! U nás vám nabízíme více, mrkněte na další kousky od dodavatele Snips. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků popupární značka Snips představuje kvalitní zboží