BRW Regál Malcolm REG3D2S

Provedení: Prostorná policová skříň – regál Malcolm REG3D2S. Regál je uprostřed rozdělen dělící stěnou.
Na levé straně je celkem 5 polic a v pravé části jsou 4 police a 2 zásuvky. Zásuvky jsou na válečkových kolejničkách. Jednoduchá montáž.
Kolekce Malcolm zdůrazňuje design, který dokonale zapadá k nejnovějším trendům při zařizování dětských a studentských pokojů.
Vyznačuje se velmi originálním a moderním provedením dvířek a korpusů s výraznými grafickými akcenty.
Tento systém se dokonale hodí jak pro velké, tak i pro úzké a malé interiéry. Barva dřeva dub canyon monument vytváří zajímavý kontrast s moderní barvou této sezóny – šedý wolfram. Na zajímavém pozadí krásně vyniknou praktické, kovové úchyty v barvě starého zlata.
To není všechno, protože tento systém má ještě jednu zajímavost – moderní potisk písmen na dvířkách, která si získá sympatie nejmenších a vyzvedne průbojnost teenagera.
Zboží je dodáváno v demontu.

Tento nejprodávanější produkt BRW Regál Malcolm REG3D2S je k sehnání bez obtíží tady u nás v kategorii dětské programy. Podívejte se na ještě podobné produkty z této kategorie za mimořádně nízkou cenu! To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc. Prozkoumejte u nás další kvalitní zboží od značky BRW. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Bílý úzký pětipatrový regál s bambusovou konstrukcí Bonami Essentials Lora

Policové regály jsou perfektním úložným prostorem pro vše, na co si vzpomenete. Udělejte si z polic prostor pro osobní botanickou zahrádku nebo jej využijte jako knihovnu.

Regály z kolekce Lora se pyšní bambusovou konstrukcí, která je stabilní a skvěle vypadá. Nebojte se zkombinovat více kousků. Dohromady budou tvořit krásnou sestavu, ze které dýchá uklidňující skandinávský styl.


Hodně prodávaný kus Bílý úzký pětipatrový regál je dostupný bezstarostně u nás v oblíbené sekci regály! Podívejte se na akční produkty z této oblíbené kategorie jednoduše online. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce ovšem další prověřené kousky značky Bonami Essentials. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.