Bílý adventní věnec s šiškami Green Gate Wreath Hailey

Rolničky už zní a Vánoce klepou na dveře ♥

S dánskou značkou Green Gate sáhnete zajisté po těch správných doplňcích pro svoji domácnost. Vánoční dekorace vykouzlí nezapomenutelné chvilky a vnesou pravého ducha Vánoc.


Tento diskontní výrobek Bílý adventní věnec s šiškami Green Gate Wreath lze nakoupit právě teď tady na našem webu ve známé sekci věnce. Mrkněte na jiné produkty ve zmíněné rubrice ve slevě.

Adventní věnec s šedou stuhou Unlimited Design for kids

Prožijte se svými ratolestmi dokonalé vánoce. S těmito kousky od Unlimited Design for kids bude každý prosincový den připomínat tu nejkrásnější vánoční koledu ♥

O Unlimited Design for kids

Značku Unlimited Design založila v roce 2008 designérka Michaela Horáčková, která je také srdcem celého studia.

Kolekce Unlimited Design For Kids se pyšní ekologickými kousky české výroby, které jsou nejen krásné na pohled, ale také funkční.
Ve své tvorbě se snaží Michaela používat jen různé formy papíru, samotné zpracování materiálu pak probíhá pomocí šikovného oscilačního nože, díky čemuž je řez čistý a naprosto precizní.

Následné úpravy jednotlivých výrobků – od poliček přes kreslící tabule až po roztomilé dekorace – jsou ruční práce.
Takhle to vypadá, když se něčemu věnujete s láskou. ♡

Tento diskontní kousek jde nakoupit bez obtíží na webu ve známé kategorii věnce. Pořiďte si jiné zboží ze zmíněné kategorie za výprodejovou cenu! To není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Podívejte se taky na další vybrané kousky značky Unlimited Design for kids. Najdete je níže na této stránce.

Adventní věnec se zlatou stuhou Unlimited Design for kids

Prožijte se svými ratolestmi dokonalé vánoce. S těmito kousky od Unlimited Design for kids bude každý prosincový den připomínat tu nejkrásnější vánoční koledu. 

Kolekce Unlimited Design For Kids se pyšní ekologickými kousky české výroby, které jsou nejen krásné na pohled, ale také funkční.

Ve své tvorbě se snaží používat jen různé formy papíru, samotné zpracování materiálu pak probíhá pomocí šikovného oscilačního nože, díky čemuž je řez čistý a naprosto precizní.

Následné úpravy jednotlivých výrobků – od poliček přes kreslící tabule až po roztomilé dekorace – jsou ruční práce.

Takhle to vypadá, když se něčemu věnujete s láskou.

Tento kvalitní a levný výrobek Adventní věnec se zlatou lze koupit přímo tady na stránkách zařazený v sekci věnce! Nyní si můžete koupit oblíbené výrobky ze zmíněné sekce za extra cenu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Unlimited Design for kids pro své zákazníky dodává velmi kvalitní zboží.