BRW Závěsná skříňka Nuis SFW1K/135 - dub wotan

Hledáte nábytek, který by podpořil pohodlí domova, příjemnou atmosféru a měl zároveň moderní moderní design? 
Pak je tu pro vás novinka v podobě kolekce nábytku Nuis.
Závěsná skříňka Nuis je skvělým prostředkem pro harmonické uspořádání věcí na zeď. Ušetříte tím  prostor v místnosti. Tato závěsná skříňka se hodí do do všech pokojů. Dvířko se otvírá směrem nahoru. Závěsná skříňka se vyrábí v barevné kombinaci dub wotan a bílý lesk. Originálně vypadá zajímavé provedení úchytů, které jsou nenápadné a dávají tak vyniknout jedinečnému charakteru nábytku.

BRW Závěsná skříňka Ronse SFW/120 - dub san remo světlý/šedý wolfram

Sháníte nábytek, který by podpořil pohodlí domova, příjemnou atmosféru a měl zároveň  moderní design? Pak je tu pro vás novinka v podobě kolekce nábytku Ronse. Perfektně kombinuje přirozenou barvu dřeva dub san remo světlý s šedým wolframem.
Závěsná skříňka RONSE  SFW/120 je vertikálně rozdělena příčkou. Je skvělým prostředkem pro efektní  uspořádání věcí na zeď. Ušetříte tím také prostor v místnosti.  Tato závěsná skříňka se hodí do každé místnosti.
Závěsná skříňka se vyrábí v barevné kombinaci  dub san remo světlý/šedý wolfram.
Nábytek je dodáván v demontu. Součástí nábytku je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.

BRW Závěsná skříňka Holten SFW/156 - dub wotan/bílý lesk

Sháníte nábytek, který by podpořil pohodlí domova, příjemnou atmosféru a měl zároveň  moderní design? Pak je tu pro vás novinka v podobě kolekce nábytku Holten. Perfektně kombinuje přirozenou barvu dřeva dub wotan s bílým leskem.
Závěsná skříňka Holten SFW/156 je vertikálně rozdělena příčkou. Je skvělým prostředkem pro efektní  uspořádání věcí na zeď. Ušetříte tím také prostor v místnosti.  Tato závěsná skříňka se hodí do každé místnosti.
Závěsná skříňka se vyrábí v barevné kombinaci dub wotan a bílý lesk.
Nábytek je dodáván v demontu. Montáž je velice jednoduchá.