Autronic Jídelní set (1+4) AUT-2020 OAK – dub

Provedení: Moderní jídelní set skládající se ze čtyř jídelních židlí a jednoho jídelního stolu se stane vynikajícím doplňkem Vaší... více informací »
Autronic Jídelní set (1+4) AUT-2020 OAK - dub
Značka: Autronic
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Provedení:
Moderní jídelní set skládající se ze čtyř jídelních židlí a jednoho jídelního stolu se stane vynikajícím doplňkem Vaší domácnosti.
Deska stolu je z 1,5 cm vysoké MDF v dekoru dub a je připevněna k moderní kovové podnoži, která je lakovaná černou matnou barvou. Součástí podnože jsou černé plastové kluzáky, které snižují riziko poškození Vaší podlahy.
Čtyři jídelní židle mají sedák i opěrák z MDF v dekoru dub. Podnože židlí jsou vyrobeny z kovu a lakované matnou černou barvou. Součástí podnože jsou i černé plastové kluzáky, které snižují riziko poškození Vaší podlahy.
Nosnost stoličky je až 90 kg.
Rozměry židle: 39x82x44cm
Rozměry stolu: 110x70x75cm

Kvalitní produkt Autronic Jídelní set (1+4) AUT-2020 OAK – dub jde získat rovnou tady a teď na našem webu umístěný v sekci jídelní sety! Nyní můžete najít parádní produkty z této populární kategorie za super ceny! Oblíbená značka Autronic vám poskytuje prvotřídní produkty. Udělejte radost sami sobě!