Autronic Jídelní set (1+4) AUT-2022 SON

Jídelní set v industriálním styluje složen ze čtyř jídelních židlí a jednoho jídelního stolu. Deska stolu je z 1,5 cm vysoké MDF v dekoru dub... více informací »
Autronic Jídelní set (1+4) AUT-2022 SON
Značka: Autronic
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Jídelní set v industriálním styluje složen ze čtyř jídelních židlí a jednoho jídelního stolu.
Deska stolu je z 1,5 cm vysoké MDF v dekoru dub sonoma a je připevněna k moderní kovové podnoži, který je lakovaná černou matnou barvou a součástí podnože jsou černé plastové kluzáky, které snižují riziko poškození Vaší podlahy.
Čtyři jídelní židle mají sedák i opěrák z MDF v dekoru dub sonoma. Podnože židlí jsou vyrobeny z kovu a jsou lakované matnou černou barvou. Součástí podnoží jsou i černé plastové kluzáky, které snižují riziko poškození Vaší podlahy.
Nosnost jedné židle je až 90 kg.
Dodávané v demontu.
Rozměry (šířka x hloubka x výška):

stůl 110x70x76 cm
židle 39x46x87 cm, výška sedu 44 cm

V naší nabídce najdete i další nábytek do kuchyně jako kuchyňské linky, potravinové skříně a také doplňky do kuchyně.


Hodně oblíbený produkt Autronic Jídelní set (1+4) AUT-2022 SON seženete také tady na našich stránkách v sekci jídelní sety. Vyhledejte si kvalitní výrobky z této populární rubriky za mimořádně nízkou cenu! U nás vám nabídneme víc, mrkněte také na další produkty od značky Autronic. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Oblíbený dodavatel Autronic svým zákazníkům nabízí vysoce kvalitní zboží. Udělejte si radost.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,