Autronic Kancelářská židle KA-H102 BK

Oblíbená kancelářská židle černé barvy se hodí každému. Celoplastový opěrák se středovou výztuhou ve tvaru X je potažen černou síťovinou... více informací »
Autronic Kancelářská židle KA-H102 BK
Značka: Autronic
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Oblíbená kancelářská židle černé barvy se hodí každému.
Celoplastový opěrák se středovou výztuhou ve tvaru X je potažen černou síťovinou MESH. Příjemný polstrovaný sedák je čalouněný černou látkou MESH. Ruce si můžete pohodlně opřít o pevné plastové područky černé barvy.
Díky kvalitnímu plynovému pístu je židle výškově nastavitelná, s houpacím mechanismem a s velkým aretačním šroubem na úpravu tuhosti pohupu, který je umístěn pod sedákem. Správná stabilita je zajištěna díky černému plastovému kříži s plastovými kolečky vhodnými na koberce.
Nosnost židle je až 110 kg.

Kvalitní a oblíbený kus Autronic Kancelářská židle KA-H102 jde nakoupit pohodlně tu na stránkách umístěný v kategorii kancelářské židle! Nyní můžete najít ještě podobné zboží ve zmiňované kategorii za neuvěřitelně výhodnou cenu! Tato značka Autronic představuje velmi kvalitní produkty. Nakupujte výhoděn u nás! To však není všechno, nebojte, máme toho více. U nás v nabídce totiž najdete více kvalitních produktů od dodavatele Autronic. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.