Autronic Relaxační křeslo TV-5050 LAN

Pohodlné televizní křeslo s příjemnou látkou lanýžové barvy imitující kůži je na stabilní kovové podnoži. Na Vašem maximálním pohodlí... více informací »
Autronic Relaxační křeslo TV-5050 LAN
Značka: Autronic
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Pohodlné televizní křeslo s příjemnou látkou lanýžové barvy imitující kůži je na stabilní kovové podnoži. Na Vašem maximálním pohodlí přidá výjimečné polstrování a pohodlné polstrované opěrky rukou. Křeslo je samozřejmě polohovatelné. Pomocí malé černé aretační páčky na vnějším boku křesla uvolníte pojistku podnožky a opěráku. Následně pak vlastní vahou přizpůsobíte polohu křesla. Na vnějším boku křesla je také praktická látková kapsa. Nosnost křesla je až 120 kg.
Nožky jsou z černého kovu.
Šířka sedu: 48 cm
Hloubka sedu: 53 cm
Výška sedu: 48 cm
Dodávané v demontu.

Tento neodolatelný produkt Autronic Relaxační křeslo TV-5050 LAN dostanete taky u nás v populární kategorii relaxační! Nyní si můžete koupit parádní produkty ze zmíněné kategorie snadno online. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce ovšem další prověřené kousky od značky Autronic. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka Autronic nabízí vynikající výrobky