Bambusová lavice do předsíně Wenko Bahari

Dopřejte stylové skladovací místo i svým botám s lavicí do předsíně Wenko Bahari. Konstrukce lavice z bambusového dřeva zajistí stabilní místo... více informací »
Bambusová lavice do předsíně Wenko Bahari
Značka: WENKO
2 490 Kč
Více informací
Dopřejte stylové skladovací místo i svým botám s lavicí do předsíně Wenko Bahari. Konstrukce lavice z bambusového dřeva zajistí stabilní místo...

Dopřejte stylové skladovací místo i svým botám s lavicí do předsíně Wenko Bahari. Konstrukce lavice z bambusového dřeva zajistí stabilní místo pro pár bot a polstrovaný sedák zase poskytne pohodlné posezení při obouvání.

Nosnost lavice: 120 kg
Nosnost spodní police: 5 kg


Hodně oblíbený produkt Bambusová lavice do předsíně Wenko Bahari je k dispozici ještě tady na našem webu v populární sekci botníky! Najděte si jiné kusy ve zmiňované kategorii za akční cenu. Populární výrobce WENKO vám představuje prvotřídní zboží A to je teprve začátek! To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce však také další vybrané produkty značky WENKO. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní produkt Bambusová lavice do předsíně Wenko Bahari od populárního výrobce WENKO můžete získat zde teď právě za outletovou cenu! Nabídky od 2 490 Kč.