Bavlněná dětská deka ESECO Spring Meadow, 80 x 100 cm

Tato roztomilá prošívaná deka poskytne vašemu miminku v postýlce či v kočárku maximální komfort a zároveň ho při chladnějších dnech... více informací »
Bavlněná dětská deka ESECO Spring Meadow
Značka: Eseco
949 Kč
Více informací
Tato roztomilá prošívaná deka poskytne vašemu miminku v postýlce či v kočárku maximální komfort a zároveň ho při chladnějších dnech...

Tato roztomilá prošívaná deka poskytne vašemu miminku v postýlce či v kočárku maximální komfort a zároveň ho při chladnějších dnech spolehlivě zahřeje.

Vyrobená je z kombinace bavlny a na dotek sametového polyesteru, která se postará o pohodlné a spokojené usínání. Jako další produkty od značky ESECO se kromě mezinárodně uznávaného certifikátu Oeko Tex Standard 100 pyšní i pečlivou ruční výrobou.


Výjimečný a žádaný produkt Bavlněná dětská deka ESECO Spring Meadow, 80 x 100 cm jde sehnat taky tu zařazený v kategorii dětské deky! Nyní můžete získat ještě další produkty ve zmíněné kategorii za báječnou cenu.

Kvalitní a levný produkt Bavlněná dětská deka ESECO Spring Meadow, 80 x 100 cm od předního výrobce Eseco můžete pořídit v aktuální nabídce za mimořádně nízkou cenu. Nyní za 949 Kč.