Bavlněná dětská deka ESECO Watercolor Flowers, 80 x 100 cm

Tato roztomilá prošívaná deka poskytne vašemu miminku v postýlce či v kočárku maximální komfort a zároveň ho při chladnějších dnech... více informací »
Bavlněná dětská deka ESECO Watercolor Flowers
Značka: Eseco
949 Kč
Více informací
Tato roztomilá prošívaná deka poskytne vašemu miminku v postýlce či v kočárku maximální komfort a zároveň ho při chladnějších dnech...

Tato roztomilá prošívaná deka poskytne vašemu miminku v postýlce či v kočárku maximální komfort a zároveň ho při chladnějších dnech spolehlivě zahřeje.

Vyrobená je z kombinace bavlny a na dotek sametového polyesteru, která se postará o pohodlné a spokojené usínání. Jako další produkty od značky ESECO se kromě mezinárodně uznávaného certifikátu Oeko Tex Standard 100 pyšní i pečlivou ruční výrobou.

Hodně oblíbený výrobek Bavlněná dětská deka ESECO máte možnost pořídit prostě tu na našem webu v populární rubrice dětské deky! Připravili jsme pro vás parádní zboží z naší sekce za zcela nejnižší cenu. Možná hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více! U nás totiž najdete více produktů od výrobce Eseco. Najdete je níže na této stránce. Přední výrobce Eseco pro své zákazníky nabízí prvotřídní produkty

Nejprodávanější výrobek Bavlněná dětská deka ESECO Watercolor Flowers, 80 x 100 cm od známého předního výrobce Eseco jednoduše pořídíte zde za báječnou cenu. Za bezkonkureční cenu 949 Kč.