Bavlněné hnízdo pro miminko ESECO Rainbow

Dětské hnízdečko od značky ESECO poskytne vašemu miminku maximální pohodlí a bezpečí. Perfektně lze využít nejen do postýlky či při... více informací »
Bavlněné hnízdo pro miminko ESECO Rainbow
Značka: Eseco
1 690 Kč
Více informací
Dětské hnízdečko od značky ESECO poskytne vašemu miminku maximální pohodlí a bezpečí. Perfektně lze využít nejen do postýlky či při...

Dětské hnízdečko od značky ESECO poskytne vašemu miminku maximální pohodlí a bezpečí. Perfektně lze využít nejen do postýlky či při odpoledním odpočinku, v případě potřeby poslouží i jako cestovní postýlka.

Zatímco jeho vnější část sestává ze 100% bavlny, vnitřek je plněn antialergickým dutým vláknem. Jako další produkty od značky ESECO se kromě mezinárodně uznávaného certifikátu Oeko Tex Standard 100 pyšní i pečlivou a do detailu propracovanou výrobou. Mimo to ho lze v případě potřeby jednoduše vyprat.


Nový produkt Bavlněné hnízdo pro miminko jde sehnat rovnou na našich stránkách zařazený v rubrice dětské spací pytle! Nyní si můžete vybrat unikátní kusy z naší kategorie za nejlepší ceny! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce však také další prověřené zboží od výrobce Eseco. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Zcela unikátní výrobek Bavlněné hnízdo pro miminko ESECO Rainbow od známé kvalitní značky Eseco jde nakoupit u nás za super cenu! Produkt momentálně prodáváme za 1 690 Kč.