Bavlněné hnízdo pro miminko ESECO Swan Lake

Dětské hnízdečko od značky ESECO poskytne vašemu miminku maximální pohodlí a bezpečí. Perfektně lze využít nejen do postýlky či při... více informací »
Bavlněné hnízdo pro miminko ESECO Swan Lake
Značka: Eseco
1 690 Kč
Více informací
Dětské hnízdečko od značky ESECO poskytne vašemu miminku maximální pohodlí a bezpečí. Perfektně lze využít nejen do postýlky či při...

Dětské hnízdečko od značky ESECO poskytne vašemu miminku maximální pohodlí a bezpečí. Perfektně lze využít nejen do postýlky či při odpoledním odpočinku, v případě potřeby poslouží i jako cestovní postýlka.

Zatímco jeho vnější část sestává ze 100% bavlny, vnitřek je plněn antialergickým dutým vláknem. Jako další produkty od značky ESECO se kromě mezinárodně uznávaného certifikátu Oeko Tex Standard 100 pyšní i pečlivou a do detailu propracovanou výrobou. Mimo to ho lze v případě potřeby jednoduše vyprat.


Tento unikátní produkt máte možnost získat jednoduše tady na stránkách v populární sekci dětské spací pytle! Získejte podobné produkty ze zmíněné rubriky za výhodné peníze! To ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! U nás najdete další skvělé kousky značky Eseco. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Povedený kousek Bavlněné hnízdo pro miminko ESECO Swan Lake od značky se skvělou pověstí Eseco jednoduše můžete sehnat právě zde za parádní cenu. Nyní získáte od 1 690 Kč.