Bavlněné hnízdo pro miminko ESECO Watercolor Flowers

Dětské hnízdečko od značky ESECO poskytne vašemu miminku maximální pohodlí a bezpečí. Perfektně lze využít nejen do postýlky či při... více informací »
Bavlněné hnízdo pro miminko ESECO Watercolor Flowers
Značka: Eseco
1 690 Kč
Více informací
Dětské hnízdečko od značky ESECO poskytne vašemu miminku maximální pohodlí a bezpečí. Perfektně lze využít nejen do postýlky či při...

Dětské hnízdečko od značky ESECO poskytne vašemu miminku maximální pohodlí a bezpečí. Perfektně lze využít nejen do postýlky či při odpoledním odpočinku, v případě potřeby poslouží i jako cestovní postýlka.

Zatímco jeho vnější část sestává ze 100% bavlny, vnitřek je plněn antialergickým dutým vláknem. Jako další produkty od značky ESECO se kromě mezinárodně uznávaného certifikátu Oeko Tex Standard 100 pyšní i pečlivou a do detailu propracovanou výrobou. Mimo to ho lze v případě potřeby jednoduše vyprat.


Tento výjimečný produkt Bavlněné hnízdo pro miminko ESECO Watercolor jde koupit přímo tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii dětské spací pytle! Prozkoumejte podobné výrobky z této populární rubriky z pohodlí domova! Naše nabídka je široká, podívejte se taky na další prověřené kousky značky Eseco. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní výrobek Bavlněné hnízdo pro miminko ESECO Watercolor Flowers s osvědčenou značkou Eseco je k sehnání aktuálně na webu za zcela nejnižší cenu. Ceny od 1 690 Kč.