Bavlněné povlečení na dvoulůžko AmeliaHome Averi Constellation, 160 x 200 cm

Spát ve skutečných oblacích sice nemůžete, ale díky povlečení značky AmeliaHome k tomu nebudete mít daleko. Hvězdný motiv inspirovaný noční... více informací »
Bavlněné povlečení na dvoulůžko AmeliaHome Averi Constellation
Značka: AmeliaHome
1 290 Kč
Více informací
Spát ve skutečných oblacích sice nemůžete, ale díky povlečení značky AmeliaHome k tomu nebudete mít daleko. Hvězdný motiv inspirovaný noční...

Spát ve skutečných oblacích sice nemůžete, ale díky povlečení značky AmeliaHome k tomu nebudete mít daleko. Hvězdný motiv inspirovaný noční oblohou rozzáří vaši ložnici. Jemný povrch zase poskytuje maximální pohodlí.

Produkt je vyrobený ze 100% bavlny a má mezinárodně uznávaný certifikát Oeko-Tex Standard 1000 zaručující jeho zdravotní nezávadnost.

Diskontní produkt Bavlněné povlečení na dvoulůžko AmeliaHome Averi Constellation, 160 x 200 cm jde získat v pohodě tu na našich stránkách zařazený v sekci povlečení. Máme pro vás skvělé výrobky z této oblíbené rubriky z pohodlí domova. Možná ale hledáte něco jiného, u nás nabízíme více. Máme v nabídce ovšem další zboží od značky AmeliaHome. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zcela unikátní výrobek Bavlněné povlečení na dvoulůžko AmeliaHome Averi Constellation, 160 x 200 cm originál od značky AmeliaHome lze sehnat momentálně na našich stránkách ve slevě! Teď v akci 1 290 Kč.