Bavlněné povlečení na dvoulůžko Good Morning Jorieke Multi, 200 x 240 cm

Dejte vaší ložnici konečně tvář a vyberte pro ni to pravé povlečení, ve kterém se vám bude usínat i vstávat jako z bavlnky - a to doslova. 100%... více informací »
Bavlněné povlečení na dvoulůžko Good Morning Jorieke Multi
Značka: GOOD MORNING
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Dejte vaší ložnici konečně tvář a vyberte pro ni to pravé povlečení, ve kterém se vám bude usínat i vstávat jako z bavlnky – a to doslova.

100% bavlněné povlečení v příjemných vzorech od značky Good Morning je měkounké na omak a výborně se udržuje.

OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ
Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.

Nový výrobek můžete dostat pohodlně tu na našich stránkách v sekci povlečení! Prozkoumejte kvalitní zboží ze zmíněné kategorie na pár kliknutí. To ale ovšem není všechno, máme toho více! Mrkněte také na další zboží od výrobce GOOD MORNING. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Značka GOOD MORNING nabízí top výrobky