Bavlněné povlečení na přikrývku Marghett Mayura, 200 x 200 cm

Usínejte pod 100% bavlnou, která je prodyšná, příjemná na dotek, skvěle saje a vydrží spoustu let. Povlečení z kolekce Mayura navíc přidává... více informací »
Bavlněné povlečení na přikrývku Marghett Mayura
Značka: Marghett
1 990 Kč
Více informací
Usínejte pod 100% bavlnou, která je prodyšná, příjemná na dotek, skvěle saje a vydrží spoustu let. Povlečení z kolekce Mayura navíc přidává...

Usínejte pod 100% bavlnou, která je prodyšná, příjemná na dotek, skvěle saje a vydrží spoustu let. Povlečení z kolekce Mayura navíc přidává neokoukaný vzhled plný barevných vzorů ve stejném tónu. Originální design pak celou místnoststylově probudí.

Poznámka: Tento produkt je pouze povlečení na přikrývku, povlaky na polštáře se prodávají samostatně.

Nový výrobek Bavlněné povlečení na přikrývku Marghett Mayura, 200 x 200 cm jde pořídit taky tu na našich stránkách zařazený v kategorii povlečení! Získejte oblíbené produkty z této sekce za výhodnou cenu! To ale není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás najdete více skvělých kousků od značky Marghett. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známá značka Marghett vám může poskytnout vynikající produkty

Tento kvalitní produkt Bavlněné povlečení na přikrývku Marghett Mayura, 200 x 200 cm s pečetí kvality od značky Marghett lze získat v naší internetové nabídce trvale výhodně! Pouze nyní za 1 990 Kč.