Bavlněný oboustranný koberec Hanse Home Switch Yamuna, 120 x 170 cm

Užívejte si atmosféru dálné divočiny přímo u sebe doma. Kolekce Switch hned na první pohled zaujme svým neotřelým designem, který se v různých... více informací »
Bavlněný oboustranný koberec Hanse Home Switch Yamuna
Značka: Hanse Home
849 Kč
Více informací
Užívejte si atmosféru dálné divočiny přímo u sebe doma. Kolekce Switch hned na první pohled zaujme svým neotřelým designem, který se v různých...

Užívejte si atmosféru dálné divočiny přímo u sebe doma.

Kolekce Switch hned na první pohled zaujme svým neotřelým designem, který se v různých barevných variacích nachází na obou stranách koberce. Zároveň jsou vyrobené ze 100% bavlny, díky které vám poskytnou měkké a jemné našlápnutí i dlouhou výdrž.

Tento žádaný výrobek Bavlněný oboustranný koberec Hanse pořídíte také na stránkách zařazený v rubrice koberce. Nyní získáte akční produkty z této známé rubriky za výprodejovou cenu! Tím ale naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká. Podívejte se také na další zboží od výrobce Hanse Home. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný produkt Bavlněný oboustranný koberec Hanse Home Switch Yamuna, 120 x 170 cm od společnosti s předním postavením na trhu Hanse Home snadno najdete v naší online nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Akční ceny od 849 Kč.