Bavlněný povlak na peřinu Blanc Tempera, 200 x 200 cm

Španělská značka Blanc si hraje nejraději s černou a bílou. A najednou nám otevírá oči, že i s tím málem se dá vykouzlit neskutečné... více informací »
Bavlněný povlak na peřinu Blanc Tempera
Značka: Blanc
1 390 Kč
Více informací
Španělská značka Blanc si hraje nejraději s černou a bílou. A najednou nám otevírá oči, že i s tím málem se dá vykouzlit neskutečné...

Španělská značka Blanc si hraje nejraději s černou a bílou. A najednou nám otevírá oči, že i s tím málem se dá vykouzlit neskutečné povlečení!

Povlak na peřinu je vyroben ze 100% bavlny, a je tak velmi příjemný na dotek a snadný na údržbu. Nezapomeňte si k povlaku na peřinu dokoupit i povlak na polštář. Díky tomu, že černá a bílá k sobě vždy ladí, s výběrem nikdy nešlápnete vedle!

Zcela unikátní produkt můžete sehnat snadno u nás v populární sekci povlečení. Nyní koupíte skvělé výrobky z této známé kategorie za skvělou cenu! Nebojte, máme toho více, u nás najdete více kvalitních produktů značky Blanc. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento výjimečný produkt Bavlněný povlak na peřinu Blanc Tempera, 200 x 200 cm od značky s tradicí a dobrou pověstí Blanc jednoduše můžete pořídit tady teď právě extra se slevou. Produkt koupíte teď u nás za 1 390 Kč.